Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 42-од від 31 січня 2017 року Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2017 рік


                                                              

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   31 січня 2017 року                          м. Бучач                                  № 42-од

 

Про проект  Програми  соціально-економічного

та  культурного  розвитку

Бучацького району  на 2017  рік

      

        Відповідно до проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Бучацького  району  на  2017  рік валовий сукупний продукт в цілому по району  прогнозується в сумі 643,7 млн. гривень, що становить  94,0 % до виконання  за 2016  рік.

           Промисловістю району у 2017 році передбачається реалізувати продукції на 80,1 млн. гривень. Виробництво валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств  в 2017 році прогнозується в сумі 522,7 млн. гривень.

 Запланований обсяг капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування у фактичних цінах на 2017 рік  складає 145,0 млн. гривень, що становить  111,5 %  до рівня 2016  року.  Передбачається  ввести в експлуатацію 6000,0 м2 загальної площі житла .

             Автомобільним транспортом    району у  2017  році  передбачається  перевезти 9,2 тис. тонн  різних вантажів, перевезення  зросте на 2,2 % до  минулого року. Перевезення  пасажирів  автомобільним  транспортом прогнозується 630 тис. чоловік, що на 1,0% більше минулого року.

           Роздрібний товарообіг, включаючи громадське харчування (в діючих цінах), прогнозується  в сумі  165,0 млн. гривень, що на 5,1% більше  проти рівня 2016 року.

          Обсяг  реалізації  платних  послуг  в  діючих  цінах  на  2017  рік прогнозується  в  сумі  24,5 млн. гривен (104,3%).

         Фонд оплати праці працівників, зайнятих економічною діяльністю в 2017 році  прогнозується  в  сумі  274,3 млн. гривень, що на  17,4 % більше ніж у 2016 році.

Середньомісячна  заробітна  плата працівників в цілому по галузях економіки у 2017 році прогнозується в сумі 3872 гривень, що становить 119,0% до минулого року, в тому числі: в промисловості – 3200 грн., в сільському господарстві – 6386 грн., в будівництві – 3200 грн., в  бюджетній  сфері  -  3543 грн.

        Кількість створених  робочих  місць в усіх сферах  економічної  діяльності  планується збільшити  в  кількості  970  одиниць.

        Прогнозована кількість діючих малих підприємств на 2017 рік становитиме 133/9 суб’єктів. Чисельність  працюючих  на  малих  підприємствах  порівняно  з  попереднім  роком  збільшиться  на 5/3 чол. і  становитиме  - 625/1450 чол.

          Кількість  діючих  суб’єктів  господарювання – фізичних осіб заплановано в  кількості 1630 чоловік або  порівняно  з  2016  роком  їх  чисельність  збільшилась   на  1,9 % ( або на 30 чол.).

Надходження до бюджетів усіх рівнів від діяльності малого підприємництва прогнозується в сумі             23 млн. гривень , що становить 109,5% до попереднього року.

Заслухавши та обговоривши розроблений відділом економічного розвитку райдержадміністрації  та  погоджений  в  департаменті  економічного розвитку   і торгівлі обласної  державної  адміністрації  проект  Програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  Бучацького  району  на 2017 рік, яка передбачає нарощення обсягів виробництва в окремих  галузях  економічної діяльності та спрямована на поступове  поліпшення  соціально-економічної  ситуації  в районі:

1. Схвалити основні показники проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Бучацького  району  на  2017  рік.

        2. Виконавчим комітетам  міської, сільських рад розробити проекти програм соціально-економічного  розвитку  територій на 2017  рік і подати їх  для розгляду  і  затвердження  на  сесіях  відповідних  рад.

       3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, господарств  району   усіх  форм власності  у 2017  році:

       1) забезпечити  виконання  основних  показників Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку Бучацького  району  на 2017  рік;

       2) підвищити  результативність  роботи  підприємств;

       3) забезпечити дотримання розрахункової дисципліни за використані енергоресурси  та  сировину, своєчасну сплату податків та  фондових  платежів, виплати  заробітної  плати;

      4) щомісячно  у  встановлені  строки інформувати  відділ економічного розвитку  райдержадміністрації про  хід  виконання  основних  показників  програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  на  2017 рік  згідно  форм  звітності.

      4. Відділу   економічного  розвитку  райдержадміністрації (БАБІЙ І.М.):

       1) систематично узагальнювати та аналізувати отримані показники з метою недопущення негативних тенденцій розвитку народногосподарського комплексу району;

       2) у встановлені терміни подавати райдержадміністрації та департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  основних  показників  програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  на  2017 рік;

       3) взяти на контроль виконання основних заходів та пріоритетних напрямків програми  соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2017 рік, відповідно до стратегії розвитку Бучацького району на період до 2018 року;    

       4) проект Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку  Бучацького  району на 2017 рік  подати  для  затвердження  на  чергову  сесію  районної  ради.

        5. Відділу  агропромислового  розвитку райдержадміністрації (КОЗИРА Т.І.) разом з керівниками  сільськогосподарських  підприємств  у  2017  році:

        1)  сприяти    якісній   та своєчасній підготовці   комплексу  весняно-польових робіт;

        2)  активізувати  роботу  щодо  стабілізації поголів’я  всіх видів тварин, забезпечити  його  нарощування  у  всіх  категоріях господарств, підвищення  їх  продуктивності, нарощення  обсягів  виробництва  м’яса  та  молока,  проводити активну  роботу  по залученню  інвестицій у  розвиток  тваринництва.

        6. Галузевим  управлінням  та  установам  в Бучацькому  районі, управлінням  та  відділам  районної  державної  адміністрації   щоквартально  до 20  числа,  наступного  за звітним,  подавати  в  відділ економічного розвитку райдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  заходів  та  основних  показників  програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку   Бучацького  району  на  2017  рік для  подальшого  їх  розгляду  на  засіданнях  колегії  райдержадміністрації .

        7. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

 

      Перший заступник

голови районної  державної                                                                                                                

         адміністрації                                                                                      І.І.КУЗЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема