Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 32-од від ,,30” січня 2017 року Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Бучацького району на 2017 рікУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,30” січня 2017 року              м. Бучач                               № 32-од

 

Про затвердження плану основних

заходів цивільного захисту

Бучацького району на 2017 рік

 

Відповідно до статті 130 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року №9-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік», розпоряджень  голови обласної державної адміністрації від  17 вересня 2015 року №569-од «Про затвердження Положення про Тернопільську територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту (зі змінами)» та від 19 січня 2017 року №25-од «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2017 рік» та згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 жовтня 2015 року №445-од « Про затвердження Положення про Бучацьку ланку Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (зі змінами)»   :

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Бучацького району на 2017 рік (далі – план заходів), що додається.

2. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад,  місцевим спеціалізованим службам цивільного захисту, організаціям та установам району:

1) розробити та затвердити до 10 лютого 2017 року  галузеві та місцеві плани основних заходів цивільного захисту на 2016 рік відповідно до повноважень;

2) інформувати про хід виконання плану заходів відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я районної державної адміністрації  до 01 липня 2017 року і 25 грудня 2017 року.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи щодо виконання плану заходів і  до 01 липня 2017 року та 20 січня 2018 року інформувати про результати роботи районну державну адміністрацію та управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 лютого 2016 року № 50-од «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Бучацького району на 2016 рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації І.І.КУЗЯ.

 

 

   Перший заступник голови районної

          державної  адміністрації                                                      І.І.КУЗЬ

              
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема