Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№26-од від 25 січня 2017 року Про щорічний звіт голови районної державної адміністрації


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

  

від 25 січня  2017 року

    м. Бучач

          №26-од  

 

Про щорічний звіт голови

районної державної адміністрації

 

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року №987 „Про щорічні звіти голів обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 січня 2017 року №1-од „Про щорічні звіти голови обласної державної адміністрації” та з метою належної підготовки щорічного звіту голови районної державної адміністрації:

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити підготовку та надання відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату районної державної адміністрації за погодженням з профільним заступником голови райдержадміністрації щороку до 01 лютого у паперовому та електронному вигляді аналітичної інформації згідно з додатком.

2. Відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації спільно з відділом економічного розвитку райдержадміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів та підготовку щорічних звітів голови районної державної адміністрації для надсилання обласній державній адміністрації щороку до       10 лютого.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступникам голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

      Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                           І.І.КУЗЬ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема