Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№31-од від 27 січня 2017 року Щодо забезпечення широкого доступу різних верств населення до занять у спортивних приміщеннях та на спортивних спорудах освітніх закладів району


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  27 січня  2017 року         м. Бучач                           №31-од

 

Щодо забезпечення широкого доступу

різних верств населення до занять у

спортивних приміщеннях та на спортивних

спорудах освітніх закладів району

 

             Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 2016 року № 1695-VIII «Про  забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади»,  Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і  спорту на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року №1320-р, Указу Президента України від 23 липня 2009 р. №478/2009 «Про деякі заходи щодо вдосконалення системи фізичного виховання дітей та молоді у навчальних закладах і розвитку дитячо-юнацького спорту в Україні», з метою подолання негативних тенденцій та вирішення завдань щодо формування здорового способу життя громадян України, насамперед дітей та молоді, підтримки дитячого, дитячо-юнацького та масового спорту, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.01.2017 р. №26-од «Щодо забезпечення широкого доступу різних верств населення до занять у спортивних приміщеннях та на спортивних спорудах освітніх закладів області »:

1. Державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам і організаціям, приватним підприємцям вжити заходів щодо збереження та розвитку мережі фізкультурно-оздоровчих закладів за місцем, проживання, роботи та в  місцях масового відпочинку населення з використанням державно-приватного партнерства.

2. Відділу освіти райдержадміністрації, керівникам загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти створити умови доступу до занять у спортивних приміщеннях і на спортивних спорудах освітніх закладів району у вільний від навчання час особам, які не пов’язані з навчально-виховним процесом у  цьому закладі.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 

 

      Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                                      І.І. КУЗЬ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема