Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№25-од від 24 січня 2017 року Про оплату праці працівників райдержадміністрації


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від 24 січня  2017 року        м. Бучач             №25-од

 

Про оплату праці  працівників   райдержадміністрації

 

            Відповідно до статті 50 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня  2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”, наказу Мінпраці “Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів” від 02.10.1996 року № 77 (із змінами), статті 30 Закону України «Про державну  таємницю» та постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 року № 414:

1.         Встановити з 1 січня 2017 року розміри посадових окладів працівникам апарату райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів, заступникам керівників управлінь, державним службовцям структурних підрозділів райдержадміністрації  у відповідності із штатними розписами у межах затвердженого фонду оплати праці.

2.         Встановлювати державним службовцям, які призначаються головою районної державної адміністрації, надбавки за вислугу  років на рівні 3 відсотків посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу державного службовця згідно з додатком 1.

3.  Встановити працівникам апарату районної  державної адміністрації, які виконують функції з обслуговування, надбавку за вислугу років в райдержадміністрації згідно з додатком 2.

4. Встановити державним службовцям апарату районної  державної адміністрації за роботу з документами, що становлять державну таємницю,  згідно з додатком 3.

5.  Преміювання у 2017 році здійснювати відповідно до Положення про преміювання державних службовців категорії “Б” та “В” апарату районної державної адміністрації та структурних підрозділів районної державної адміністрації, призначення яких здійснюється головою районної державної адміністрації, працівників апарату районної державної адміністрації, які виконують функції з обслуговування, та робітників, зайнятих обслуговуванням апарату районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2016 року.

            Преміювання керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступників здійснюється головою районної державної адміністрації за поданням заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом повноважень.

6. Встановлювати державним службовцям, які призначаються головою районної державної адміністрації, та працівникам апарату районної державної адміністрації, які виконують функції з обслуговування, у межах економії її фонду оплати праці додаткові стимулюючі виплати відповідно до відпрацьованого часу та результатів роботи окремими розпорядженнями.

7.  Дозволити  керівникам управлінь, відділів та інших структурних  підрозділів преміювати  та встановлювати державним службовцям надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань протягом 2017 року в межах місячних фондів оплати праці, доведених планом асигнувань на рік, відповідно до відпрацьованого часу та результатів роботи.

8.  Визнати таким, що втратили чинність:

-                       розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 грудня 2015 року № 160-кПро встановлення надбавок працівникам райдержадміністрації;

-                       розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 грудня 2016 року № 570 -од.

  

 

Перший заступник голови

районної державної  адміністрації                                                       І.І.КУЗЬ                                                           
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема