Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 23-од від 23 січня 2017 року Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від 23 січня  2017 року       м. Бучач                           № 23-од

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного  спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

            Відповідно до частини другої статті 23 Закону України „Про   державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на зайняття посад державної служби”:

            1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади головного  спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації.

            2. Службі управління персоналом та юридичного забезпечення  (РОМАНІВ Т.Д.), головному спеціалісту інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату районної державної адміністрації (СОБОЛЬ А.М.) забезпечити оприлюднення оголошення та умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного  спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації  (згідно з додатком) на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі “Вакансії та оголошення” і передачу цього розпорядження до Міжрегіонального управління Національного агентства України  з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях в установленому порядку.

            3. Контроль за виконанням розпорядження покласти керівника апарату  районної державної адміністрації СЛОБОДЯН М.П.

 

 

Перший заступник голови

районної державної  адміністрації                                                            І.І.КУЗЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема