Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

07.11.2016 Підвищення розміру пенсії в разі відстрочення її призначення


Особі, яка набула право на пенсію за віком, але після досягнення пенсійного віку (60 років) виявила бажання працювати й одержувати пенсію з більш пізнього строку, пенсія призначається з урахуванням страхового стажу на день звернення за призначенням пенсії з підвищенням розміру пенсії за віком на такий відсоток:

- на 0,5% — за кожен повний місяць страхового стажу після досягнення пенсійного віку в разі відстрочення часу виходу на пенсію на строк до 60 місяців;

- на 0,75% — за кожен повний місяць страхового стажу після досягнення пенсійного віку в разі відстрочення часу виходу на пенсію на строк понад 60 місяців.

При цьому підвищення розміру пенсії за неповний місяць страхового стажу не здійснюється.

Жінкам, які народипись у період по 31 грудня 1961 року, після виходу на пенсію встановлюється підвищення розміру пенсії в розмірі 2,5% за кожні шість місяців більш пізнього виходу на пенсію, починаючи з 55 років до досягнення ними 60-річного віку.

Інформація ПФУ від 17.10.2016
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема