Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 12.02.18 | 11:22

На апаратній нараді

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулася апаратна нарада за участю заступників, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час наради кожен керівник доповів про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах. Зокрема, було озвучено ряд актуальних питань, а саме: виконання бюджету всіх рівнів, підготовка документів на сесію районної ради, що відбудеться 16 лютого, проведення заходів щодо реорганізації та оптимізації у закладах охорони здоров’я, діяльність центру зайнятості, на обліку де перебуває 635 безробітних, створення та розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території району, стан справ по виділенню земельних ділянок учасникам АТО, підготовка та участь у заходах, які відбудуться 15 лютого з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20 лютого з нагоди вшанування Днів пам’яті Героїв Небесної сотні.

За результатами наради голова РДА Віталій Бебих дав ряд протокольних доручень.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема