Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

20.02.2019 | 12:57

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 N2628–VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів) індекс споживчих цін за 2017 - 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

more...

Щодо проведення навчального онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!»

20.02.2019 | 12:39

За підтримки проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконувався Программою розвитку ООН в Україні та фінансувався міністерством закордонних справ Данії, Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» створено поглиблений онлайн-курс  «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених Законом заборон та обмежень з урахуванням тих помилок та проблемних питань, які були виявлені під час  застосування правозастосовної практики.


more...

Як працюватиме монетизація субсидій

20.02.2019 | 12:33

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку.

more...

Монетизація субсидій: Усі, хто звернувся за субсидією з 1 січня 2019 року отримуватимуть її у грошовій формі

20.02.2019 | 12:28

З 1 січня 2019 року змінився алгоритм виплати допомоги у сплаті комунальних платежів. Він передбачає оплату житлових субсидій у грошовій формі за людину. Ті ж, хто отримував субсидію до 31 грудня 2018 року, отримуватимуть її у готівковій формі. А зекономлені кошти витрачатимуть на власні потреби. Детальніше про це розповіли під час прес-конференції голова ТОДА Степан Барна та директор департаменту соціального захисту насклення облдержадміністрації Вадим Боярський.

more...

Звернення голови РДА Віталія Бебиха з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2019 | 08:30

Шановні жителі району!  

20 лютого виповнюється п’ята річниця з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні.

more...

Засідання Ради підтримки учасників антитерористичної операції

19.02.2019 | 16:22

Заступник голови  районної державної адміністрації Ігор Погонець  провів засідання Ради підтримки учасників антитерористичної операції, що створена при райдержадміністрації на підтримку учасників АТО.
На засіданні було розглянуто заяву  вдови учасника АТО із села Бариш, яка звернулася до райдержадміністрації з проханням допомогти у виділенні коштів на перекриття даху.

more...

Проведено спільне засідання

19.02.2019 | 16:12

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Триває обговорення Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки

19.02.2019 | 15:58

В сільських громадах Бучацького району триває обговорення Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. Такі обговорення відбулися в Жизномирській, Пилявській, Добропільській, Сороківській та Ліщанецькій сільських радах. До обговорень Перспективного плану долучились голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голова районної ради Віталій Фреяк, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко, керівники окремих структурних підрозділів РДА, депутати районної та сільських рад.

more...

«Патронатна сім’я – швидка допомога для дитини»

19.02.2019 | 09:07

17 лютого працівниками Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на сходах громадян Трибухівської об’єднаної громади було проведено інформаційну кампанію «Шукаємо патронатних вихователів» з метою популяризації послуги сімейного патронату, пошуку кандидатів у патронатні вихователі, ознайомлення з основними поняттями та вимогами щодо  створення сім’ї патронатного вихователя, забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може в своїй сім’ї  та надання їй та її батькам послуг, спрямованих на повернення в родину, терміни перебування дитини у патронатній сім’ї. В ідеалі такі родини мають бути у кожній громаді .

more...

Нарада щодо координації роботи на виконання ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

18.02.2019 | 12:54

У заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця відбулася нарада за участю директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжеліки Міщанчук, начальника служби у справах дітей Василя Єднака, начальника відділу Бучацьке бюро правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрія Григоришина, начальника сектору превенції патрульної поліції Бучацького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Богдана Музики щодо координації роботи на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Обговорено шляхи взаємодії щодо взаємного і вчасного інформування про факти вчинення домашнього насильства.

more...
Усього: 8864
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема