Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Економіка регіону

Соціально-культурна сфера


Розвиток соціально-культурної  сфери

     В  галузі  освіти:

       За 2016 рік загальна сума витрат на придбання предметів, матеріалів, проведення поточних та капітальних  ремонтів становить 2 млн. 423 тис.грн., а саме:

-        Заміна дахів у Підзамочківській та Жніборідській ЗОШ І- ІІ  - на суму 60,3тис.грн.;

-        Проведено заміну вікон  в 9 школах Бучацького району  та в ДНЗ «Пролісок»– на суму  1 млн. 926 тис.грн.;

-        Капітальний ремонт Новосільського ДНЗ –   на суму 100,0 тис.грн.; 

-        Проведено  капітальний ремонт внутрішних вбиралень у Бариській ЗОШ І – ІІІ ст.  - на суму 90,3 тис.грн.;

-        Проведено капітальний ремонт внутрішніх вбиралень в Осівецькому ДНЗ – на суму 64,9тис.грн.

-        Виготовлення проектної документації будівництва Космиринської ЗОШ І – ІІ ст.-  на суму 200,0 тис.грн.

 Проведення поточних робіт, перевірка димових, вентиляційних каналів, перевірка герметизації інженерних вводів, перевірка, зарядка, діагностика первинних засобів пожежогасіння   навчальних приміщень шкіл району та ДНЗ виконані на – 584,9 тис.грн.

            В галузі  охорони  здоров’я:

Медичними закладами району проведена робота по покращенні матеріально-технічного забезпечення медичних закладів.

Проведено поточні ремонти відділів Бучацької ЦРКЛ  та встановлено 56 шт. вікон на суму –338,4 тис.грн.

Придбано медичне обладнання  на суму  - 2 млн  584   тис.грн.

      По Бучацькому  районному центру первинної медико – санітарної допомоги  за затвердженим кошторисом і пропорційно виділеним коштам для надання  невідкладної допомоги на ФАПах,  АЗПСМ за 2016 рік придбано медикаментів на суму 145,2 тис.грн, медикаменти рівномірно розподілені між лікувально – профілактичними закладами (в середньому 2400 грн. на заклад). За пільговими рецептами для лікування окремих груп населення використано 514,8 тис.грн, в т.ч. для симптоматичного лікування онкологічно хворих. Районні цільові програми профінансовані на суму 593,1 тис.грн., в т. ч.  «Пересаджена нирка» - 297 тис.грн., «Фенілкетонурія» -  32,4 тис.грн, «Цукровий діабет»- 219,1 тис.грн., «Туберкульоз» (придбання туберкуліну) – 44,7 тис.грн.

  В  галузі  культури:

   У поточному році на покращення  матеріально-технічної бази   закладів культури використано 55,6 тис.грн.,  з них 9,0 тис.грн. – спонсорські кошти зокрема:

-        придбання меблів для Бучацької  районної комунальної музичної школи на суму  - 31,0 тис.грн.

-        для районного комунального будинку культури придбано озвучу вальну апаратуру та струни до музичних інструментів  на суму – 2,5 тис.грн.

-        для Язловецької районної комунальної музичної школи та Бучацької районної бібліотеки  придбано принтера вартістю  – 4,5 тис.грн.

-        закуплено озвучувальну апаратуру для клубних закладів сіл Пишківці, Бобулинці, Ліщанці, Дуліби   вартістю  - 8,6   тис.грн.

Протягом 2016 року в закладах  культури району було проведено ремонтні роботи  на загальну суму 3147,5 тис.грн. (в т.ч. в сільській місцевості використано 2277,6 тис.грн.). Проведено капітальний ремонт дахового покриття СБК і бібліотеки с. Трибухівці, використано 943,9 тис.грн. з фонду регіонального розвитку та 215,7 тис.грн з сільського бюджету,  даху приміщень клубів с.Ліщанці на суму -119,7 тис.грн. та с. Звенигород на суму – 235,8 тис.грн., також проведено 27 косметичних ремонти на загальну суму 18,3 тис.грн. та поточні  ремонти на загальну суму - 457,9 тис.грн. Проводяться роботи по реконструкції глядацького залу Золотопотіцького міського будинку культури, освоєно 864,5 тис.грн. субвенції з державного бюджету в місцевий на розвиток інфраструктури об’єднаних  територіальних громад.

      
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема