Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Антикорупційна політика

Інформаційні звіти


ДОВІДКА
про стан дотримання антикорупційного законодавства 
        в Бучацькому районі

Бучацька районна державна адміністрація в межах повноважень продовжувала проводити роботу з практичної реалізації вимог законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, інших нормативно-правових актів антикорупційного спрямування. 
Здійснено низку організаційних і практичних заходів щодо поліпшення стану справ з питань попередження корупційних проявів серед державних     службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, ведеться робота щодо взаємодії з правоохоронними органами та районним судом, які ведуть безпосередньо боротьбу з корупцією.
Для ефективного контролю та профілактики проявів корупції в районній державній адміністрації розроблено та затверджено перелік посад державних службовців, які працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції. Відпрацьований зведений реєстр осіб, які вчинили корупційні діяння та інші правопорушення пов’язанні з корупцією.
В районній державній адміністрації фактів порушення термінів подання суб’єктами декларування декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік не виявлено.
Впродовж 2016 року осіб, які вчинили корупційні діяння та інші правопорушення пов’язані з корупцією, в районній державній адміністрації не виявлено.
З метою посилення боротьби з корупцією прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 523-од "Про затвердження плану заходів з виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2015-2017 роки", яким затверджено Заходи щодо запобігання корупції в районній державній адміністрації на 2016-2017 роки.
З моменту прийняття та введення в дію Закону України «Про запобігання корупції» особлива увага приділялась заходам превентивного характеру спрямованим на роз’яснення положень антикорупційного законодавства працівникам апарату районної державної адміністрації.
У 2016 році проведено навчання працівників апарату районної державної адміністрації основних положень Закону України "Про запобігання корупції".
Створені і постійно удосконалюються умови для оперативного і прямого інформування посадових осіб районної державної адміністрації щодо корупційних проявів, а саме:
- на особистих прийомах у голови та заступників голови районної державної адміністрації;
- по антикорупційній телефонній лінії, яка діє в районній державній адміністрації.
Аналіз виконання окремих положень Закону України  „Про запобігання корупції”, що встановлюють відповідні вимоги чи обмеження, показав:
1) під час прийому на роботу всі новопризначені державні службовці попереджаються про спеціальні обмеження та ознайомлюються із Загальними правилами поведінки державного службовця;
2) керівництво районної державної адміністрації до відповідальності за невжиття заходів щодо боротьби з корупцією не притягувались;
3) до відповідальності за умисне невиконання своїх обов’язків працівники районної державної адміністрації не притягувалось;
 4) з метою додержання принципів прозорості та відкритості в діяльності на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у рубриці „Запобігання проявам корупції” розміщені інформаційно-аналітичні матеріали антикорупційного напрямку.
Кожне призначення на посаду державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (виключаючи виборні посади) проводяться на конкурсній основі або за іншою процедурою, передбаченою законодавством.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема