Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 15:25

Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою.

more...

Ціна на газ для населення знижується на 13% вже у грудні

11.12.2019 | 15:19
Населення отримає зниженні ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримують кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року. more...

Засідав організаційний комітет

11.12.2019 | 12:32

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко провів засідання організаційного комітету з організації та проведення в районі свята Миколая для дітей пільгових категорій. 

more...

Навчальний тренінг «Діти без насильства»

10.12.2019 | 16:46

Сьогодні, 10 грудня - Міжнародний день прав людини. Саме цим днем завершується Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Психологи та соціальні педагоги району мали змогу взяти участь у навчальному тренінгу «Діти без насильства», який провела залучений спеціаліст управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, практикуючий психолог, Уляна Бутриновська.
Захід відбувся за сприяння сектору сім’ї, молоді та спорту Бучацької районної державної адміністрації.

more...

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби

10.12.2019 | 16:12

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби визначений статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження».
Так, рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.

more...

Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 28 жінкам з Тернопільщини

10.12.2019 | 15:50
Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». more...

Україна ніколи не поступиться своєю територією й не дозволить впливати на вектор свого руху та розвитку – Президент

10.12.2019 | 15:37

Президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі в Нормандському форматі в Парижі окреслив низку принципів, якими Україна не поступиться на шляху до встановлення миру на сході країни.

more...

Всі звернення громадян вирішені позитивно

10.12.2019 | 10:42

11 звернень від жителів району розглянуто на засіданні комісії по виділенню одноразової грошової допомоги, що відбулось 10 грудня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка. 

Всі звернення громадян вирішені позитивно, заявникам надано одноразову грошову допомогу, виходячи з матеріально – побутових умов.

more...

На апаратній нараді

09.12.2019 | 10:52

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко провів чергову апаратну нараду за участю керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
Традиційно під час наради керівники прозвітували про проведену роботу своїх підрозділів за відповідний період та окреслили плани на найближчий час.

more...

Інформує відділ державної реєстрації райдержадміністрації

09.12.2019 | 09:11

Державними реєстраторами відділу державної реєстрації районної державної адміністрації з 25 листопада по 06 грудня 2019 року надано 82 реєстраційні послуги, а саме: по реєстрації речових прав на нерухоме майно - 65 послуг, з них в черзі на розгляді 11 заяв в межах строків згідно чинного законодавства; по реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців - 17 послуг.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема