Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації

19.06.2019 | 17:01

Сьогодні, 19 червня, відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.  «Налагодження ефективних партнерських відносин з об’єднаннями громадян – це один з пріоритетних напрямів роботи районної державної адміністрації» - в цьому переконаний голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, який взяв участь у засіданні.

more...

Булінг в дитячих колективах: що це таке і як з ним боротися?

19.06.2019 | 10:25

Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене у школах. Випадки насильства у дитячих колективах були завжди, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. Сьогодні в Україні жертвами булінгу стають 8 з 10 дітей. Початок цьому дає такий собі рекет щодо учнів початкової школи, коли, наприклад, старші діти відбирають у них мобільні телефони. Серед дітей 11-15 років поширені плітки, принизливі жарти та бойкот

more...

68 заявників отримали одноразову грошову допомгу

19.06.2019 | 10:15

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відбулось 19 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка.

На засіданні комісії розглянуто 68 справ, сформованих за поданими заявами від жителів району з числа кризових категорій. Переважна більшість заяв стосувалася виділення допомоги на лікування.

more...

Запрошуємо громадськість краю на Форум

19.06.2019 | 09:06
Запрошуємо на Форум присвячений 23-й річниці Конституції України more...

Засідання організаційного комітету

18.06.2019 | 16:37

Чергове засідання організаційного комітету з відзначення в районі 23-ї річниці Конституції  України та Дня молоді відбулося 18 червня.  Під час засідання, яке провела керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян узгоджувався сценарій проведення заходів.
Нагадуємо, що 27 червня о 11 годині у великому залі районної ради відбудеться Форум: «Конституція: основа життя – мій закон основний», присвячений 23-й річниці Конституції України, а святкування Дня Молоді проводитиметься 30 червня в міському сквері о 15 год.

more...

Вимоги до оформлення скарг у сфері державної реєстрації

18.06.2019 | 15:57

Бажаєте швидко, ефективно та безкоштовно відновити порушене право у сфері державної реєстрації?
Зверніться до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка діє при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області, що забезпечує розгляд скарг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості.

more...

Засідання конкурсного комітету

18.06.2019 | 15:19

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулося засідання конкурсного комітету на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бучацького району. 

more...

Привітання голови РДА Віталія Бебиха з днем медичного працівника

16.06.2019 | 07:32

Шановні медичні працівники району! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!
За доброю традицією у третю неділю червня відзначається це свято, котре не втратило свого значення через політичні та економічні аспекти. Місія медиків важка і залишається однією з наймилосердніших.

more...

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

14.06.2019 | 16:41

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. Люди, які вирішили пов’язати своє життя з нелегкою і відповідальною працею, щодня, щохвилини, і вдень, і вночі стоять на стражі здоров`я тих, хто потребує допомоги. Вони лікують хвороби, рятують життя, зцілюють душі і серця, віддаючи себе до останку цій важкій, але такій благородній справі.

Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначається в Україні у третю неділю червня, в районному будинку культури відбулися урочистості.

more...

Офіційне відкриття кабінетів сімейної медицини

14.06.2019 | 16:03

Офіційне відкриття кабінетів сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулося сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника.

more...

Архів новин

  

Район завершує рік із багатьма реалізованими проектами

28.12.2018 | 10:14

І знову ми на порозі Нового року. Чимало подій – добрих і не дуже – відбулося у 2018-му у житті держави і кожного з нас. Віримо, що випробування зроблять нас сильнішими. І ще більше віримо у те, що 2019-ий буде до нас добрішим. Дуже сподіваємося, що нарешті у нашій Україні запанує мир – саме про це і будуть наші молитви у великому родинному колі, коли ми колядками прославлятимемо новонародженого Ісуса. А яким був рік, що збігає, для нашого краю, які проекти втілюватимемо у 2019-му? Про це журналістам громадсько-політичної газети Бучаччини «Нова доба» розповів голова райдержадміністрації Віталій БЕБИХ.

more...

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема