Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент про участь у Всесвітньому економічному форумі: Україна має підтримку з боку інвесторів

24.01.2020 | 09:37

Зустрічі, які відбулися в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, продемонстрували, що Україна має підтримку з боку інвесторів, наголосив Президент Володимир Зеленський.

more...

Профорієнтаційний захід на тему: «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя»

24.01.2020 | 09:24

Дорога до професії починається з мрії. Якщо дуже сильно захотіти, то мрії здійснюються. Для того, щоб не помилитися з вибором професії, потрібно обирати справу свого життя за покликом серця, а не за волею та наказом батьків чи порад друзів.
23 січня з метою надання інформації щодо професій та правильного і свідомого вибору правильної дороги в житті, уникнення можливих помилок у професійному самовизначенні проведено профорієнтаційний захід на тему: «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя» для старшокласників загальноосвітніх шкіл сіл  Бариш та Озеряни.

more...

Мінрегіон ініціював перевірки та виявив завищення замовниками вартості проектів за бюджетні кошти

23.01.2020 | 16:32
Мінрегіон у 2017-2019 роках було визначено головним розпорядником субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. more...

Щодо участі у тренінгах

23.01.2020 | 15:00

Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримує розвиток і розширення української спільноти фахівців у сфері діалогу і пропонує лідерам місцевих громад взяти участь в одному з серії тренінгів «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади». Усі зацікавлені та вмотивовані кандидати, що працюють в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі, можуть взяти участь у тренінгах, які відбудуться за таким графіком:

more...

Делегація Бучацького району взяла участь у багатотисячній акції «Збруч – ріка єднання», присвяченій Дню Соборності України

22.01.2020 | 17:00

Багатотисячна акція «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, відбулася 22 січня на межі Тернопільської і Хмельницької областей. Місце її проведення обрано не випадково. У різні історичні періоди Збруч був кордоном, що розділяв українців, які жили на територіях різних держав. Але прагнення нашого народу до єдності стало запорукою проголошення у січні 1919 року Акту Злуки українських земель.
Відзначити цю визначну історичну подію зібралися сьогодні разом жителі та керівники Тернопільської і Хмельницької областей. Участь у заході взяла і делегація Бучацького району очолювана першим заступником голови райдержадміністрації Богданом Бейком.

more...

Бучаччина відзначила День Соборності України

22.01.2020 | 16:52

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності – 101-шу річницю проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
В рамках всеукраїнського відзначення Дня Соборності України, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та політичних партій, а також учнівської молоді та громадськості краю, у районному комунальному будинку культури відбулись урочисті заходи.

more...

Про організацію додаткових культурно-освітніх поїздок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»

22.01.2020 | 11:04

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участю представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:

more...

Вітання голови Тернопільської облдержадміністрації з нагоди Дня Соборності України

22.01.2020 | 09:43
Шановні земляки! 22 січня ми відзначаємо одну з найвагоміших подій в історії українського народу - День соборності України. more...

Звернення Президента з нагоди Дня соборності України

22.01.2020 | 08:47

Дорогі українці!

Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

more...

Звернення першого заступника голови РДА з нагоди Дня Соборності України

22.01.2020 | 08:00

Дорогі краяни! 22 січня – це великий день в серці кожного із нас, адже 101 рік тому на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт Злуки про єднання української нації довкола одної держави.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема