Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент України та Прем'єр-міністр запрошують іноземних інвесторів на форум у Маріуполі

23.10.2019 | 15:46

Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці

more...

Як протидіяти домашньому насильству?

23.10.2019 | 15:02

Проблема домашнього насильства, на жаль, була і залишається в Україні актуальною. Більше 50% населення країни потерпали від домашнього насильства впродовж свого життя. Причому 30% зазнавали насильства у дитячому віці. Крім того, у більшості випадків постраждалі від домашнього насильства не повідомляють про це правоохоронні органи.
Домашнє насильство — це діяння (дії або бездіяльність) між членами сім’ї або родичами, в тому числі, між колишнім подружжям, незалежно від того, чи зареєстровано їх шлюб та чи проживають вони спільно.

more...

Створено Раду родин загиблих при Мінветеранів

23.10.2019 | 08:48

Наказ про створення постійного консультативно-дорадчого органу Ради родин загиблих при Мінветеранів підписала Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

Таким чином між Міністерством та представниками родин загиблих встановлюється постійний зв’язок, забезпечується спільне обговорення нагальних тем, консультацій щодо тих чи інших дій, які стосуватимуться родин загиблих захисників.

more...

Обговорено заходи, які будуть проведенні в районі з нагоди 101-річниці утворення ЗУНР

22.10.2019 | 12:45

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів з нагоди 101-річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.

more...

Повноваження представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

22.10.2019 | 10:46

Відповідно до підпунктів 4.58, 4.59 пункту 4 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, мм. Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції…

more...

Спеціаліст консультує: методика проведення обстежень стану охорони праці на підприємстві

22.10.2019 | 10:15

Страховий експерт з охорони праці відповідно до покладених на нього обов'язків, зобов’язаний проводити перевірку на підприємстві ( усіх структурних підрозділів) щодо дотримання вимог нормативно - правових актів по охороні праці.

more...

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

21.10.2019 | 16:23

Станом на 1 жовтня  2019 року на обліку в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебувало 372 безробітних, з яких 50,8% складали жінки, 25,8 % – молодь віком до 35 років, 34,7% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 80,1 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

more...

Богдан Бейко ознайомився із ходом будівельних робіт амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що у с. Зубрець

21.10.2019 | 14:45

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко ознайомився із ходом будівельних робіт амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що у с. Зубрець.
На сьогодні, як повідомили будівельники підрядної організації, зведено і перекрито дах, встановлено основну електропроводку, вікна та двері. Наразі проводиться утеплення фасаду.

more...

Що потрібно знати споживачу житлово-комунальних послуг про повірку лічильників?

21.10.2019 | 13:55

Захист прав споживачів житлово-комунальних послуг є складовою частиною захисту прав людини. Це гарантований контроль  з боку держави за якістю наданих послуг громадян. Надання житлово-комунальних послуг здійснюється згідно укладених договорів між споживачами послуг та їх надавачами.  Поруч з тим громадян цікавить питання здійснення повірки лічильників обліку спожитих послуг, і чи потрібно оплачувати її?

more...

#ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

18.10.2019 | 20:02

Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема