Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Роботодавці Бучаччини охоче співпрацюють зі службою зайнятості на засадах рекру́тингу

22.10.2020 | 10:22

Це один із сервісів служби зайнятості, який передбачає ряд посередницьких послуг з підбору персоналу для роботодавців, та вакансій - для шукачів роботи, у тому числі й не зареєстрованих у службі зайнятості, незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонерів, студентів, осіб, які працюють та прагнуть змінити місце роботи та ін.). Вони охоче погоджуються на співбесіди з роботодавцями та успішно працевлаштовуються.
Рекрутери працюють з урахуванням індивідуальних потреб кожного з цих клієнтів; організовують різні форми комунікацій зацікавлених у працевлаштуванні сторін.

more...

Звільнення від сплати пенсійного збору з операцій купівлі-продажу нерухомого майна - нові зміни до Порядку сплати збору.

22.10.2020 | 09:57
       23 вересня 2020 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 866 «Про внесення змін до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» (набрала чинності               26 вересня 2020 р.), яким врегульовано питання щодо встановлення факту придбання житла вперше та створення механізму реалізації права громадян.
more...

Бучацька районна філія Тернопільського ОЦЗ інформує

16.10.2020 | 11:41

         13 жовтня 2020 року в приміщенні Золотопотіцької селищної ради відбулася робоча зустріч директора Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ Олександри Откидач із головою Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади Ростиславом Кушиком.
        В ході зустрічі обговорено шляхи співпраці об’єднаної територіальної громади зі службою зайнятості, стан та перспективи розвитку її соціальної інфраструктури, ство-рення нових робочих місць, ведення малого та середнього бізнесу підприємствами та фізичними особами – підприємцями. Олександра Откидач повідомила про особливості прийому громадян, в тому числі в рамках виїзних майданчиків, згідно рекомендацій ВОЗ та з дотриманням карантинних заходів.

more...

Оголошення

13.10.2020 | 12:43

14 жовтня 2020 року о 14:30 год. відбудеться панахида біля могили Борцям за волю України  (на Федір-горі).
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вшанування пам'яті полеглих воїнів УПА.

more...

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

12.10.2020 | 12:01

Під керівництвом голови райдержадміністрації Олени Кравчук відбулося позачергове розширене засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації, до участі в засіданні комісії запрошено голів міської, селищної, сільських рад.
На порядку денному розглянуто питання щодо стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів, де будуть розташовані виборчі дільниці. Наголошено на необхідності забезпечити всі приміщення виборчих дільниць первинними засобами пожежегасіння, облаштувати шляхи евакуації, перевірити стан зовнішнього протипожежного водопостачання, провести інструктажі щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки з членами виборчих комісій. За результатами інформації про стан обстежених приміщень, яку довів керівник районного управління ДСНС Ігор Михайлюк, прийнято рішення та взято до виконання.

more...

З 2021 року доплати літнім пенсіонерам відбуватимуться на постійній основі

06.10.2020 | 11:55

Щомісячна компенсаційна виплата пенсіонерам старше 80 років у розмірі 500 гривень продовжена на 2021 рік та в подальшому. Доплата була запроваджена з 1 квітня 2020 року.
Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів від 16 вересня 2020 р.             № 849 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому".
Згідно з постановою, доплати за січень-лютий 2021 відбуватимуться за порядком, затвердженим у квітні 2020 року.

more...

Більше 20 вчителів шукали роботу на Бучаччині

06.10.2020 | 11:49

У січні-вересні 2020 року за сприянням у працевлаштуванні в Бучацьку районну філію Тернопільського ОЦЗ звернулись 22 освітян, яким було надано статус безробітного. 
Серед безробітних освітян 15 вчителів закладів загальної середньої освіти, 3 вчителя початкових класів, 1 викладач закладу вищої освіти, 1 асистент вчителя, 2 викладачі- інструменталісти.
Цьогоріч фахівці служби зайнятості Бучаччини допомогли знайти роботу 12 освітянам.
На 01 жовтня 2020 року для 7 педагогічних працівників продовжується пошук підходящих місць праці.

more...

До 31 жовтня 2020 року безробітним з Бучаччини доступні 3800 онлайн-курсів.

06.10.2020 | 10:37

Глобальна освітня платформа Coursera пропонує користувачам в усьому світі безкоштовні онлайн-навчання від кращих університетів світу. Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Україна стала однією з перших 5-и країн, що має таку можливість.
46 безробітних, зареєстрованих  у Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру  зайнятості, отримали доступ до курсів. З них 8 – вже завершили навчання на одному чи кількох курсах та отримали сертифікати. Coursera - це 3800 онлайн-курсів на 3-10 тижнів за 400 спеціалізаціями за напрямками: гуманітарні, природничі, соціальні, технічні науки, мистецтво, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології, іноземні мови, математика, здоров’я, особистий розвиток та ін.
Курси містять відеолекції, тести, обговорення на форумах. Слухач читає рекомендовані статті, виконує домашні завдання, вчиться у зручний для себе час.
Студент вчиться у зручний для себе час. Навчання на платформі безкоштовне. Але якщо слухач хоче отримати сертифікат за результатами навчання на обраному курсі, то за нього він має заплатити майже 40 доларів. Проте, зареєстровані безробітні можуть його отримати безкоштовно!
Цікаво? Зверніться до свого кар’єрного радника. Зарахування слухачів буде здійснюватися до 31 жовтня 2020 року. Навчання має бути завершене до 31 грудня 2020 року.
        Отже, нові знання дають нам нові можливості. Не втрачайте шансу отримати достойну освіту за світовими стандартами.

                                                                                     Бучацька районна філія
                                                                                     Тернопільського ОЦЗ
                                                                                     тел. 21784

more...

Щотижнева нарада

05.10.2020 | 12:49

Впродовж апаратної наради голова райдержадміністрації Олена Кравчук з керівниками структурних підрозділів, організацій, установ обговорила шляхи вирішення важливих галузевих питань поточного робочого тижня. Так, директор КНП « Бучацька центральна районна лікарня» Олег Щиголь охарактеризував стан захворюваності серед населення району, довів до відома оперативну інформацію щодо рівня виявлення випадків захворювань на коронавірусну хворобу та поінформував про стан виконання робіт з підключення ліжко-місць, визначених для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, до централізованого підведення кисню. Обговорено питання щодо організованого початку опалювального  сезону в районі, доведено інформацію про стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів, задіяних у виборчому процесі до місцевих рад. Начальником фінансового відділу проінформовано про стан виконання районного бюджету за вересень 2020 року та формування фінансових пропозицій на розгляд чергового засідання сесії районної ради.  За результатами наради дані доручення та взято на контроль їх виконання.

more...

Вітання з Днем вчителя

02.10.2020 | 08:51

Шановні освітяни!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.
Ваша професія об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.
Прийміть щиру вдячність за служіння обраній справі, невтомний творчий пошук та самовідданість.
Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

З повагою
Олена КРАВЧУК
голова районної державної адміністрації

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема