Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Важливе питання – легальна зайнятість

05.12.2019 | 14:24

Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну заробітну плату. Трапляється, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з'ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи при оформленні пенсії. 

more...

Володимир Зеленський: Волонтери – безпосередні учасники розбудови української армії

05.12.2019 | 14:15

Президент України Володимир Зеленський відзначив внесок волонтерського руху в розбудову української армії. Під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України Глава держави заявив, що робота волонтерів є однією зі складових міцного фундаменту українського війська та символом згуртованості нації.

more...

Новели в аникорупційному законодавстві

05.12.2019 | 14:12

З 18.10.2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

more...

Інформацію про розмір пільг на оплату ЖКП можна отримати онлайн. Покрокова інструкція

05.12.2019 | 09:26

З 1 жовтня поточного року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). Для того, щоб надавати кошти у безготівковому вигляді, на кожного одержувача пільг автоматично в “Ощадбанку”  відкрито персональний обліковий запис.

more...

З Міжнародним днем волонтерів

05.12.2019 | 08:06

Шановні волонтери! Щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтерів. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим.
Тож, щиро дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію для допомоги іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром сторицею

more...

З Днем працівників статистики

05.12.2019 | 08:02

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.

more...

Захід на тему: «Професія і Я» у інклюзивно-ресурсному центрі для дітей з інвалідністю

04.12.2019 | 10:35

Сьогодні особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед вразливими верствами молоді – дітьми з інвалідністю.
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ 03 грудня провели захід на тему: «Професія і Я» у  інклюзивно-ресурсному центрі  для дітей з інвалідністю. 

more...

Інформує Центр надання адміністративних послуг

04.12.2019 | 10:31

Центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації інформує про те, що центром зареєстровано та надається 134 послуги.
За листопад місяць до ЦНАПу звернулося 951 суб’єктів звернень, надано 60 консультацій та 918 адміністративних послуг. Зокрема, по відділу Державної реєстрації Бучацької РДА – 288 послуг; кількість наданих соціальних послуг – 15 послуг; по відділу у Бучацькому районі Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області - 531 послуга.

more...

Cемінар для осіб з інвалідністю

04.12.2019 | 10:17

Щорічно 3 грудня ми відзначаємо міжнародний день осіб з інвалідністю. Так, 3  грудня в приміщенні Бучацької районної філії було проведено семінар для осіб з інвалідністю на тему «Рівні права - рівні можливості. Правова допомога особам з обмеженими фізичними можливостями» із залученням соціальних партнерів.        

more...

Проведено семінар-нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів району

03.12.2019 | 16:38

03 грудня Управлінням Державної казначейської служби України у Бучацькому районі Тернопільської області проведено семінар-нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів району. Серед питань, що розглядалися на нараді - реалізація  Казначейством трьох масштабних проектів: запровадження нового Плану рахунків бухгалтерського обліку  в державному секторі з 01.01.2020, централізація видатків місцевих бюджетів з подальшим закриттям  МФО на рівні областей з 01.01.2020, перехід на використання міжнародного номеру IBAN  органами  Казначейства з 01.01.2020 та інші актуальні питання.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема