Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Право «оренди» на земельну ділянку державної власності

18.10.2019 | 12:12

Право отримання земельної ділянки в оренду із земель державної власності сільськогосподарського призначення, здійснюється виключно на земельних торгах згідно ст.134-139 Земельного кодексу України, крім випадків, встановлених частинами другою і третьою ст.134 Земельного кодекс України, Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів» від 18.02.2016 № 1012-VIII

more...

Фахівці Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ провели заходи на тему: «Професія і Я».

17.10.2019 | 11:11

       Обираючи професію, людина визначає свій майбутній спосіб життя, тому вибір фаху - один із найважливіших кроків у житті кожного.
       Допомогти зорієнтуватись у складному лабіринті професій майбутнім випускникам покликані профорієнтаційні заходи, які традиційно організовують фахівці Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ. Так 16 жовтня 2019 року для учнів загальноосвітніх шкіл сіл  Дуліби та Язловець проведено такі заходи на тему: «Професія і Я».

more...

Учасники бойових дій можуть безкоштовноотримати правову допомогу

17.10.2019 | 09:44

Учасники бойових дій можуть отримати правову консультацію чи роз’яснення юриста безкоштовно.Для цього  необхідно звернутися до найближчого центру з надання безплатної правової допомоги або територіального органу юстиції за місцем проживання. Щодо документів, то знадобляться паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер та посвідчення учасника бойових дій.

more...

Яким може бути розмір аліментів

17.10.2019 | 09:43

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Рекомендований розмір аліментів на дитину складає 100% прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

more...

Інформація про роботу управління праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року

15.10.2019 | 15:19

В управлінні праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації станом на 01.10.2019 року штатна чисельність працівників становить 45 чол., в тому числі 44 державних службовців.
На утримання апарату управління за 9 місяців 2019 року надійшло і використано 3788,4 тис.грн., за 9 місяців 2018 року  - 3876,3 тис. грн.
Відділ з  питань праці та соціально - трудових відносин:
Рівень заробітної плати і погашення заборгованості з її виплати.
Очікуваний розмір середньої заробітної плати за січень-серпень 2019 року зріс (до відповідного періоду минулого року) на 14,0 % і складає   7606.00 грн.
У вересні  2019 року у районі відсутні підприємства,  які  виплачували своїм працівникам при повній  місячній  зайнятості заробітну плату нижче мінімальної.
Згідно оперативних даних   заборгованість із заробітної плати по підприємствах району на 01.10.2018 року  склала 737.2 тис. грн – борг філії «Бучацький райавтодор» . Філією не виплачено заробітну плату 55  працівникам.       

more...

« Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату» в Золотопотіцькій селищній раді

15.10.2019 | 15:10

З метою ознайомлення мешканців з інструментами залучення ресурсів для реалізації проектів для розвитку громади  10 жовтня 2019 року радниця з питань внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області,  Яна Шкуратова провела тренінг на тему: 
« Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату» в Золотопотіцькій селищній раді.
      Тренер ознайомила учасників з поняттям фандрейзингу, завданнями, принципами, правилами, умовами вибору методів фандрейзингу. Надала поради як правильно вибрати інструменти  для залучення потенційних фінансових партнерів, розробляти грантову пропозицію,  працювати з меценатами і системними фінансовими донорами.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Богдана Бейка з Днем захисника України

14.10.2019 | 07:48

Дорогі краяни!

14 жовтня ми вп’яте на державному рівні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії, відзначаємо День захисника України.

more...

Привітання з професійним святом

13.10.2019 | 07:42

Шановні працівники державної  санітарно - епідеміологічної служби! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом. Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в країні, однією з найважливіших є збереження здоров'я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить стан здоров'я кожного громадянина України.

more...

Бучаччина відзначила День захисника України

11.10.2019 | 15:20

В районі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва. Розпочались вони урочистою ходою від адмінбудинку до могили воїнів УПА. В урочистому заході взяли участь керівництво та трудові колективи районної державної адміністрації, учасники АТО, представники органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних сил, районних установ та організацій, учнівська та студентська молодь, а також небайдужі жителі району.

more...

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

11.10.2019 | 10:25

Засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулось під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка. На розгляд комісії виносились питання: про позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітніх дітей; про визначення місця проживання дітей; про призначення опікуна над дітьми.
.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема