Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

23 серпня о 10:00 у Бучачі (біля адмінбудинку) – урочисте підняття Державного Прапора України.
24 серпня о 12:00 (міський сквер) – відкриття свята, виступи, нагородження кращих працівників підприємств, установ, організацій, громадських активістів району, покладання квітів до пам’ятних знаків борців за незалежність України, концертна програма «Україна рідна, мов калини цвіт».
- Відкритий турнір з більярдного спорту (БК «Імперіал»). Початок 11 год.

Органам державної влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям в дні святкувань просимо забезпечити підняття Державного Прапора України на адміністративних приміщеннях.

Запрошуємо громадськість краю долучитися до участі у заходах.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Запрошуємо громадськість краю долучитися до участі у заходах

16.08.2019 | 15:15

23 серпня о 10:00 у Бучачі (біля адмінбудинку) – урочисте підняття Державного Прапора України.
24 серпня о 12:00 (міський сквер) – відкриття свята, виступи, нагородження кращих працівників підприємств, установ, організацій, громадських активістів району, покладання квітів до пам’ятних знаків борців за незалежність України, концертна програма «Україна рідна, мов калини цвіт».

more...

Проведено засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при Бучацькій райдержадміністрації

16.08.2019 | 11:27

15-16 серпня в районі проводиться командно-штабне тренування за темою: Дії органів управління Бучацької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з виконання завдань під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.

more...

Які підстави перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами в цивільному процесі?

16.08.2019 | 09:58

Перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами є окремою формою судового процесу, яка обумовлюється юридичною природою таких обставин. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.

more...

Триває прийом заявок на здобуття премії ЮНЕСКО за використання ІКТ в освіті - її розмір 25 тисяч доларів

16.08.2019 | 09:04

В Україні триває прийом заявок на здобуття премії ЮНЕСКО – Короля Хамада бін Іси Аль-Халіфи за використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Цього року вона орієнтована на відзначення досягнень у сфері розвитку штучного інтелекту, його поєднання з нейробіологією для розвитку методів викладання та навчання.

more...

Проведено засідання комісії

14.08.2019 | 12:16

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко провів засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Куди скаржитися на шахраїв в Інтернеті

13.08.2019 | 14:15

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В інтернет-магазині  замовила кофтину, на вимогу  продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації? Дінара Хайраджи

more...

На Тернопільщині реформують інтернатні заклади (відео)

13.08.2019 | 09:53

На Тернопільщині запроваджують проект, завдяки якому діти повернуться з інтернатних закладів у сім'ї. Про це розповіли на зустрічі з представниками громад нашої області. До реформування інтернатів залучають спеціально створену групу експертів.

На Тернопільщині триває проект щодо реформації інтернатних закладів. Експерти запевняють, перш ніж прийняти рішення, як саме реформувати той чи інший заклад,необхідно вивчити ситуацію на місцях.

more...

Нова електронна послуга дозволяє зареєструвати ТОВ онлайн

12.08.2019 | 11:50

Товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) є найпоширенішою організаційно-правовою формою юридичних осіб в Україні.

more...

Захід для відпочиваючих у літньому таборі школярів ОК «Лісовий» на тему "Мандруємо світом професій"

12.08.2019 | 11:47

Більшість молодих людей не уявляють собі, ким бути та де продовжити навчання після школи. Оскільки, те, що здається правильним і актуальним на сьогодні, завтра може виявитися невірним рішенням. Адже, від того, наскільки правильно обрана професія, залежить яке місце у суспільстві людина буде займати.  Усвідомлений вибір професії – це, насамперед, знання про світ професій. Адже щороку з'являються нові спеціальності й напрямки роботи. Особливо школярам необхідні певні знання про ту або іншу професію, спеціальність. В цьому напрямку учням старших класів допомагають фахівці служби зайнятості через надання профорієнтаційних послуг молоді.

more...

На апаратній нараді

12.08.2019 | 11:34

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулася чергова апаратна нарада за участю керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема