Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

ПРЕДСТАВНИКАМ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

24.03.2017 | 08:31

Запрошуємо інститути громадянського суспільства району (громадські організації, професійні спілки, творчі спілки, благодійні та релігійні організації, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи,), легалізовані відповідно до чинного законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Бучацькій районній державній адміністрації, які відбудуться 17 травня 2017 року о 10.00 год. Місце проведення зборів – малий зал засідань Бучацької міської ради.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Заплановані лісогосподарські заходи (плани рубок) на 2017 рік по Бучацькому району

29.03.2017 | 15:34

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства доводить до відома орієнтовний план проведення лісогосподарських заходів протягом 2017 року по підприємствах Тернопільського ОУЛМГ, у розрізі районів на території яких здійснюватимуться дані заходи. Заплановані лісогосподарські заходи (плани рубок) на 2017 рік у Бучацькому районі.

more...

Закликаємо до спільної молитви за перемогу і мир

29.03.2017 | 12:42
У неділю 2 квітня о 15.00 біля фігури Ісуса Христа на вул. Генерала Шухевича відбудеться спільна молитва за перемогу України над агресором та встановлення справедливого миру.

more...

Малопотужні лікарні в регіонах перетворять в ефективні заклади

29.03.2017 | 11:57

Аналіз обсягу та якості реальних медичних послуг повинен спонукати громади до перепрофілювання малопотужних лікарень, аби забезпечити їх роботу в єдиній системі госпітального округу та з врахуванням принципу оплати за конкретну медичну послугу.

more...

Військову службу за контрактом в Державній прикордонній службі можна розглядати як місце роботи і для чоловіків, і для жінок

29.03.2017 | 11:37

28 березня в приміщенні Бучацького районного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця за участю начальника групи з добору в Тернопільській області молодшого лейтенанта Тараса Яруша.

more...

"Мені приємно бачити велике бажання долучатися до благородної справи – створення зелених насаджень нашого краю" - керівник району

29.03.2017 | 11:17

В рамках щорічної акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" 28 березня відбулася посадка молодого лісу на лісовій ділянці Бучацького лісгоспу - на території Язловецького лісництва, в кварталі 1 виділ 5.1.
Активними учасниками акції стали працівники районної державної адміністрації на чолі з головою РДА Віталієм Бебихом. Разом із керівництвом та працівниками ДП «Бучацьке лісове господарство» було висаджено жолуді дуба звичайного на ділянці площею 2 га. 

more...

Степан Барна: Якщо хабарників затримують, а не "покривають" - значить, зміни є

29.03.2017 | 09:52

Жодна посада, ранг, політична приналежність тощо не врятують посадовця у Тернопільській області, якщо він – корупціонер. І дуже добре, що Служба безпеки України та правоохоронні органи активно працюють у напрямку виявлення порушників. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА під час теле-ефіру на каналі ТТБ.

more...

Голова РДА наголосив на важливості долучитись до проведення спільної молитви священнослужителів всіх конфесій району

29.03.2017 | 09:29

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха за участю заступника Ігоря Погонця, начальника та головного спеціаліста відділу культури, національностей, релігій і туризму РДА відбулась робоча зустріч з деканами усіх конфесій району щодо організації та проведення спільної молитви у Бучацькому  районі.
Учасники зустрічі прийняли рішення провести спільну молитву за перемогу України над  агресором та встановлення справедливого миру у неділю, 2 квітня, о 15 годині біля фігури Ісуса Христа.

more...

Віталій Бебих переконаний, що своєчасна та в повному обсязі виплата пенсій є результатом сумлінної праці працівників органу Пенсійного фонду в районі

27.03.2017 | 15:13

Бучацьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області станом на 27 березня 2017 року завершено фінансування пенсійних виплат поточного року.
Всього за березень профінансовано 36 463 тис. грн. При цьому, на підприємства поштового зв’язку перераховано – 13 309 тис. грн., на банківські установи — 23 154 тис. грн.

more...

У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини

27.03.2017 | 14:22

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Таку думку висловив голова районної державної адміністрації Віталій Бебих проводячи чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Урядова програма «Доступні ліки» у запитаннях та відповідях

27.03.2017 | 12:17

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

more...

Архів новин

  

Хай різдвяні колядки наповнюють ваші оселі, а прийдешній рік принесе мир і благополуччя!

30.12.2016 | 13:03

Ось і підійшов до завершення 2016 рік. Чим він запам’ятався, якими добрими справами увінчався у повсякденному житті району і з якими надіями вступаємо у новий рік? Про все це розповідає голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема