Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

Прес-служба повідомляє

Вшанували пам’ять невинно закатованих у Чортківській тюрмі в 1941-му році

24.07.2017 | 16:33

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих взяв участь у заходах з нагоди 76-ї річниці увіковічнення пам’яті закатованих в’язнів  Чортківської тюрми у сквері Скорботи і Надії м.Чортків.
 23 липня, відбулися поминальні заходи за жертвами, які були  закатованими у Чортківській тюрмі в червні 1941-го та в тюрмі, що у м. Умань.
До слова, у період з 28 червня по 2 липня 1941 року у стінах Чортківської тюрми більшовики закатували більше 800 в`язнів, а решту 954 полонених погнали довгою тернистою дорогою на Умань... Уже минає 76 років з часу однієї з найстрашніших сторінок в історії нашого краю, коли за кілька днів загинуло понад тисячу наших земляків.

more...

Щотижнева відео-нарада при голові обласної державної адміністрації

24.07.2017 | 11:26

    Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.  Йшлося про  стан використання та відтворення водних біоресурсів у області; про екологічну ситуацію в області; про фінансове забезпечення медичної галузі області.
       За результатами наради   заслухано звіти профільних керівників регіональних галузей, а головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом дано відповідні доручення до виконання.

more...

Міфи про НАТО

24.07.2017 | 11:22

Розпад Організації Варшавського Договору та проголошення Україною своєї незалежності поставили важливе завдання - гарантувати національну безпеку нашої держави. Займаючи важливе місце на Європейському континенті, цілком природно, що ще в Декларації про державний суверенітет 1990 року Україна заявила про наміри взяти участь в європейських структурах у контексті сприяння і зміцнення миру та безпеки.

more...

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: Успіх Тернопільщини

24.07.2017 | 11:19

Тернопільщина однією із перших відгукнулася на запропоновану реформу децентралізації. Це була смілива, невідома для багатьох пропозиція… Але Тернопільщина не боїться експериментувати – ми зрозуміли, що ця нова філософія управління обернеться для жителів нашого краю

more...

З нагоди 76 - ї річниці Чортківсько-Уманської трагедії цієї неділі організовано панахиду-реквієм

22.07.2017 | 19:21

Запрошуємо громадськість Бучацького району взяти участь у вшануванні пам’яті розстріляних українців та з нагоди 76- ї річниці Чортківсько-Уманської  трагедії.
Захід відбудеться 23 липня у неділю о 15.00 год. у сквері Скорботи і Надії м.Чортків. Тут відбудеться панахида-реквієм за участі керівництва району, представників духовенства, патріотичної громадськості краю.

more...

Відбулась нарада з з питань реформування бібліотечної системи району

21.07.2017 | 15:15

За участі голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, голови районної ради Віталія Фреяка  відбулась розширена нарада представників інформаційно-консультативної групи з питань реформування бібліотечної системи області, яку очолив директор Тернопільської обласної універсальної бібліотеки Василь Вітенко.

more...

Прийом громадян у селах Стінка та Космирин

21.07.2017 | 15:07

Перший заступник  голови райдержадміністрації Іван Кузь спільно із помічниками народного депутата України Миколи Люшняка провели прийом громадян у селах Стінка та Космирин. Загалом із представниками влади прийшли зустрітися більше 100 жителів. У зверненнях порушувались питання необхідності будівництва школи у селі Космирин, вуличного освітлення, заміни ліній електропередач, земельних питань та інші. По усіх зверненнях дано фахове роз’яснення.

more...

Юрій Юрик: Наше спільне завдання — максимально наблизити якісні освітні послуги до дітей сільської місцевості

21.07.2017 | 14:54

В обласній державній адміністрації відбулася нарада  з окремими керівниками органів управління освітою та директорами опорних навчальних закладів за участю заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика, начальника  управління освіти і науки облдержадміністрації  Ольги Хоми.
Під час наради обговорювалися питання щодо повного задоволення усіх потреб опорних навчальних закладів і, в першу чергу фінансами.
Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома  звернула увагу керівників територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, органів управління освітою на необхідність першочергового скерування виділених коштів для інноваційне оновлення матеріально-технічної бази опорних навчальних закладів

more...

Уряд схвалив фінплан НАК «Нафтогаз України»: ціна на газ підвищуватися не буде

21.07.2017 | 14:53

Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на 2017 рік, що передбачає збереження фінансової стабільності енергохолдингу та не несе підвищення ціни на газ для споживачів.
Представляючи рішення, Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів підкреслив, що всі завдання визначені, а ухвалення фінплану дозволить ефективно управляти процесами в компанії. Разом з тим, за пропозицією Уряду НАК «Нафтогаз України» спільно з Мінекономрозвитку, Мінфіном та Міненерговугілля скоригує доходну частину плану «відповідно до діючих цін».

more...

У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» вже розпочалась жнивна кампанія

20.07.2017 | 15:57

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих  відвідав  найпотужніше сільгосппідприємство нашого району  ТзОВ «Бучачагрохлібпром», де вже розпочалась жнивна кампанія.
 Загалом,  аграріям товариства в цьому році слід зібрати пшениці  на площі 4400 га та 2200 га ячменю, при цьому для посіву використано сорти, в основному, українських селекціонерів.
До роботи в полі підготовлена та перевірена вся зернозбиральна техніка.  Наразі роботи тривають на полях поблизу сіл Заривинці та Переволока. 

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема