Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.11.2019 Засідання жіночого клубу «Берегиня» за участю управління соціального захисту населення


ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ «БЕРЕГИНЯ» ЗА УЧАСТЮ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

22 листопада у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» за участю Управління соціального захисту населення Бережанської РДА.

Галина Урдейчук - завідуюча сектором прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій та Оксана Мельник – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, виступаючи перед присутніми на заході жінками, поінформували про призначення соціальних пільг та нарахування пенсій, про необхідні для оформлення соціальних виплат документи. Найбільше жінок цікавило питання призначення субсидій. Галина Урдейчук розкрила поняття субсидії. Вона роз’яснила, що це адресна допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг; наголосила на основних змінах в законодавстві щодо призначення та нарахування субсидій, розповіла про основні причини відмови у їх призначенні.

Семінар відбувся в формі запитань-відповідей. На кожне запитання учасники відразу отримували відповідь. Крім того, варто зазначити, що такий формат семінару дав можливість учасницям заходу поглибити свої знання у сфері соціальної допомоги. Жінки залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки мали змогу отримати інформацію, що обов’язково знадобиться при вирішенні актуальних для них питань.
 

Анонси подій

Актуальна тема