Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

19.11.2019 Безробітним громадянам про нові онлайн-сервіси Пенсійного фонду


Безробітним громадянам про нові онлайн-сервіси Пенсійного фонду

 

У Бережанській філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулись інформаційні семінари для тимчасово безробітних громадян, які провели спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Метою таких заходів є попередження наслідків нелегальної зайнятості та роз’яснення переваг  офіційного працевлаштування особам, які перебувають у пошуку роботи.

Під час семінарів представники Фонду ознайомили слухачів з основними аспектами пенсійного законодавства, умовами призначення різних видів пенсійних виплат і порядком зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу. Поряд з тим приділили особливу увагу питанню легального працевлаштування для майбутнього пенсійного забезпечення та  попередили присутніх, що пенсія може призначатися лише з офіційно задекларованої заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок.     

 Також учасники заходу отримали детальну інформацію щодо функціонування  вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожна застрахована особа має можливість переглядати відомості з реєстру застрахованих осіб, отримати інформацію про заробітну плату, сплачені роботодавцем за неї страхові внески та набутий страховий стаж. Фахівці Фонду підкреслили, що впроваджений онлайн-сервіс забезпечує максимально зручну і оперативну взаємодію громадян з Пенсійним фондом України.

 

 

 

  v
 

Анонси подій

Актуальна тема