Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

15.10.2019 60 безробітних підвищили кваліфікацію


60 БЕЗРОБІТНИХ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ

У жовтні 2019 року напередодні опалювального сезону за направленням Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості виявили бажання підвищити кваліфікацію 60 безробітних, які мають професію «оператор котельні» та «машиніст (кочегар) котельної».

Навчання та повторна перевірка знань операторів котельні та машиністів (кочегарів) котельної відбувалась на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти. За час навчання слухачі удосконалили знання принципів роботи котлів, форсунок, паровітропроводій, способи регулювання їх роботи, будову топок парових котлів, пристрої і режими роботи котлів різних типів, призначення і умови використання контрольно-вимірювальних приладів, порядок заправлення топки, причини несправностей в роботі котельних установок тощо.

Дані професії відносяться до категорії особливо небезпечних. Саме з метою дотримання існуючих правил безпеки при обслуговуванні обладнання, передбачається щорічне підвищення кваліфікації з питань охорони праці та технічної експлуатації котлів різного типу для операторів та машиністів (кочегарів) котельні.

Усі безробітні котрі пройшли підвищення кваліфікації будуть працевлаштовані з початком опалювального сезону та котельні району будуть забезпечені кваліфікованими робітниками.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема