Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.10.2019 Семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці».


СЕМІНАР «ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ»

22 жовтня в рамках відзначення Європейського дня з протидії торгівлі людьми у  Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці». Захід проведено спільно  з соціальними партнерами - центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей, відділом освіти Бережанської РДА. Організатори заходу ставили собі за мету надати максимум актуальної інформації шукачам роботи, щоб запобігти нелегальному виїзду на роботу за кордон; ризикам трудової міграції, шахрайським схемам, які використовуються торговцями людьми; підвищення мотивації до пошуку роботи в Україні.

Про причини виїзду громадян за межі країни, суть нелегальної міграції, наслідки незаконного перебування особи за кордоном, торгівлю людьми, зокрема неповнолітніми дітьми, - розповідала пошуківцям Ольга Паньків – головний спеціаліст відділу освіти Бережанської РДА акцентуючи увагу слухачів на негативних наслідках закордонних заробітків, зокрема, найпоширенішою проблемою, з якою українці можуть зіткнутися за кордоном –  торгівлею людьми.

Начальник відділу соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олеся Олексишин -Шкільна та  в. о. начальника у справах дітей РДА Ганна Івашків  доповнили висвітлення питання торгівлі людьми та пов’язаних з нею злочинів. Зокрема, вони повідомили про послуги, які дані  служби надають  усім потерпілим від невдалого працевлаштування за кордоном.

Наприкінці  учасники інформаційного семінару переглянули документальну стрічку  „ Діти – не товар”, в основі якої реальні події .

Актуальність теми та атмосфера довіри й взаємоповаги, яка виникла між лекторами та слухачами, сприяла активному обговоренню проблеми закордонних заробітків. Люди ділились власним досвідом , розповідали про знайомих та родичів, які опинились в подібних ситуаціях, отримували поради, рекомендації.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема