Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

17.10.2019 Професіографічна екскурсія до пожежної частини для дев’ятикласників Бережанської ї загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.


Професіографічна екскурсія до пожежної частини  для дев’ятикласників Бережанської ї загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.

Професіографічні екскурсії мають неабияке значення в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю, адже знайомлять дітей з професіями безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності, а також формують позитивне ставлення до робітничих професій і допомагають у професійному самовизначенні молоді.

17 жовтня  з метою ознайомлення школярів з тонкощами такої важливої професії як пожежник-рятувальник, фахівцями  Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію до пожежної частини  для дев’ятикласників Бережанської ї загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.

Працівники пожежно-рятувальної частини радо зустріли школярів. На початку екскурсії начальник караулу старший лейтенант Олександр Мартинишин ознайомив дітей з приміщенням чергової частини та з сучасним автомобілем, який при потребі повинні дуже швидко виїхати на місце пожежі. Завжди у стані повної готовності повинен бути також і спецодяг, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини. Рятувальник розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись та  приміряти  костюми, в яких працюють пожежні. Діти довідались, як працює та чи інша техніка та отримали відповіді на усі свої запитання. Під час зустрічі заступник начальника частини капітан Богдан Патра звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі. Спілкування з пожежниками-рятувальниками в неформальній обстановці дало можливість учням отримати нові, більш ґрунтовні знання про правила запобігання пожежам та поведінки при виникненні надзвичайної ситуації.

Віриться, що екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією пожежника-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема