Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.07.2019 «Уряд України - за відповідальне батьківство» - тема чергового засідання жіночого клубу «Берегиня»


«Уряд України - за відповідальне батьківство» - тема чергового

засіданняжіночого клубу «Берегиня»

«Уряд України - за відповідальне батьківство» - під таким гаслом 26 червня відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» , що діє при Бережанській районній філії Тернопільського ОЦЗ. Захід проведено за участю начальника Бережанського МВДВС ГТУЮ у Тернопільській області Світлани Пересади, провідного спеціаліста Бережанського районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ Наталії Горин, головного спеціаліста відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського МЦБВПД Марії Кріль.

Фахівці Бережанської юстиції, впроваджуючи кампанію «Відповідальне батьківство», розгорнуту в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розповіли про реалізацію даного проекту в правовому просторі. Відповідальне  батьківство, ініційоване урядом, спрямоване на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними, адже їх обов’язок дбати про дитину та забезпечувати всебічний розвиток. Мета кампанії-  підвищення обізнаності населення про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

Під час заходу  відвідувачі клубу отримали корисну інформацію та фахові консультації від працівників юстиції.  У ході спілкування слухачі дізнались, що таке «Відповідальне батьківство»,  як виїхати з дитиною за кордон, якщо один із батьків боржник з аліментів, як скористатися послугою «Муніципальна няня»,  отримали інформацію  про отримання знижки на оплату навчання дитини (у дитячих садочках, гуртках, секціях школах та ін. навчальних закладах), про допомогу батькам , які доглядають важкохвору дитину  і які послуги Міністерства юстиції можна отримати он-лайн.

В теплій та невимушеній атмосфері учасниці заходу  спілкувались з юристами на хвилюючі їх теми та отримували фахові консультації. Варто зазначити, що зустріч пройшла надзвичайно продуктивно, про що свідчили вдячні відгуки  відвідувачок засідання клубу.
 

Анонси подій

Актуальна тема