Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

18.07.2019 Профконсультанція для кліентів прорабації Бережанщини


ПРОФКОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ПРОБАЦІЇ БЕРЕЖАНЩИНИ

18 липня 2019 року в рамках дії меморандуму про співпрацю провідним фахівцем з профорієнтації сектору активної підтримки безробітних Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Іриною Васенко для клієнтів пробації, які перебувають на обліку в Бережанському районному секторі, проведено консультацію щодо підвищення вмотивованості задля офіційного працевлаштування.

Учасників заходу було ознайомлено з соціальними послугами, які надаються державною службою зайнятості та умовами їх отримання, з основними тенденціями на ринку праці району та області. Також було надано розширену інформацію про підприємства, які здійснюють свою діяльність на території району та про професії, які використовуються на цих підприємствах. Озвучено перелік професій, які на даний час є найбільш затребуваними на ринку праці та користуються попитом серед роботодавців. Крім того присутніх було поінформовано про соціальні ризики, які є наслідком неврегульованих трудових відносин, наведено їх яскраві приклади.

Окрім цього, підоблікові дізнались, що серед соціальних послуг, які надає служба зайнятості, є можливість підвищити конкурентоспроможність на ринку праці шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями.

Ірина Васенко ознайомила присутніх з переліком необхідних документів та порядком взяття на облік до служби зайнятості, з наявними вакантними місцями та пропонованою заробітною платою, вказала, які професії найближчим часом можна отримати при сприянні служби зайнятості, а також відповіла на запитання, що виникали у підоблікових.

По завершенні заходу начальником Бережанського районного сектору Олегом Дарморісом і Іриною Васенко обговорено проведення таких профконсультацій для клієнтів пробації в подальшому, адже офіційне працевлаштування, стабільність в матеріальному плані є запорукою правослухняної поведінки та зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень не лише тому, що збільшує суму коштів на проживання, а й тому, що особа почуває себе затребуваною в суспільстві та частинкою громади. 
 

Анонси подій

Актуальна тема