Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Радник Міністра юстиції України Андрій Помазанов відвідав Збаразьку виправну колонію


Радник Міністра юстиції України Андрій Помазанов відвідав Збаразьку виправну колонію

 

24 червня 2019 року Тернопільщину відвідав радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов. В рамках робочого візиту посадовець завітав у Збаразьку виправну колонію (№63), що знаходиться на території села Доброводи Збаразького району. Жіноча установа може вмістити 580 ув'язнених. Наразі там відбувають покарання понад 220 жінок.

Серед іншого, Андрій Помазанов оглянув, в яких умовах живуть і працюють засуджені. До слова, підприємство установи спеціалізується на швейному виробництві. Жінки, які відбувають покарання, можуть навіть здобути відповідну професію. Крім того, в колонії діє виробнича лінія японської компанії  “Fujikura”. 

Також Андрій Помазанов зустрівся з ув'язненими та надав їм юридичні консультації. Зокрема, жінки зверталися щодо відновлення документів, сплати аліментів, нюансів умовно-дострокового звільнення, тощо. Додамо, в ході візиту вдалося вирішити проблему однієї із засуджених. Жінці вручили витяг з Державного реєстру актів цивільного стану, завдяки якому вона зможе в подальшому отримати втрачені документи.  

 

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

  

Анонси подій

Актуальна тема