Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Радник Міністра юстиції України Андрій Помазанов зустрівся з майбутніми юристами


Радник Міністра юстиції України Андрій Помазанов зустрівся з майбутніми юристами

 

В рамках свого візиту на Тернопільщину радник Міністра юстиції Андрій Помазанов відвідав юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету. Наразі там лише на денній формі навчаються близько півтори тисячі студентів. На факультеті готують фахівців за різними спеціальностями: “Міжнародне право”, “Правоохоронна діяльність”, “Економічна безпека та фінансові розслідування”, “Право”, “Соціальна робота”, “Документознавство та інформаційна діяльність”, “Психологія” , “Управління фінансово-економічною безпекою” , “Управління соціальним закладом” , “Педагогіка вищої школи” , “Менеджмент соціокультурної діяльності” , “Політологія” , “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”.   

В ході візиту Андрій Помазанов поспілкувався зі студентами факультету.  Під час зустрічі, зокрема, обговорили питання юридичної освіти та перспективи розвитку системи юстиції. Також радник Міністра юстиції побажав студентам нехай важкої та кропіткої, однак — результативної роботи. “Кожен з вас, якщо буде працювати, якщо буде правильно ставити пріоритети в житті, він і завершить навчання на “відмінно”, і знайде хорошу роботу, і доб'ється всього в житті. Не обов'язково стати політиком, депутатом, держслужбовцем великим. Він повинен досягнути тієї мети, яку він собі поставить. Тільки так — складною роботою”, - зазначив Андрій Помазанов.

Також посадовцю продемонстрували матеріально-технічну базу юридичного факультету, ознайомили з особливостями навчального процесу та розповіли про здобутки студентів.

 

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

 
 

Анонси подій

Актуальна тема