Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

21.06.2019 Cемінар для осіб понад 45 років


Cемінар для осіб понад 45 років

Вважається, що безробітному  після 45 в Україні знайти роботу складно, адже зазвичай     такі кадри роботодавці працевлаштовувати відмовляються. Що роботи людьми зрілого  віку? Підвищення пенсійного віку,  підрахування страхового стажу  та призначення пенсій. Такі питання цікавили учасників семінару, який 6 червня відбувся на базі Бережанської філії Тернопільського обласного центру зайнятості  за участю представників  Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України Тернопільської області.

Провідний фахівець з профорієнтації філії Ірина Васенко поінформувала  присутніх про актуальні вакансії і тенденції на регіональному ринку праці,  послуги, які надає служба зайнятості, переваги легального працевлаштування, за якими – гарантований державою соціальний захист.

Начальник Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області  Марія Наконечна розповіла присутнім про основні положення пенсійного законодавства з урахуванням прийнятих змін, висвітлила проблеми  та принципи пенсійного забезпечення, ознайомила  з роботою веб-порталу пенсійного фонду України. Докладно йшлося  про необхідний страховий стаж роботи для призначення пенсії, про пенсійний вік жінок, пільгові пенсії, наслідки виплати заробітної плати «в конвертах».

Семінар відбувся в формі запитань-відповідей. На кожне запитання учасники відразу отримували відповідь. Крім того, варто зазначити, що такий формат семінару дав можливість глибше вникнути у проблеми конкретних людей, які звертаються до служби зайнятості.

 У семінарі взяли участь 10 осіб, які звернулися до служби зайнятості  у пошуках роботи.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема