Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

17.06.2019 У Бережанській районній філії кар’єрні радники допомогли більш як 220 безробітним знайти роботу


У Бережанській районній  філії  кар’єрні радники допомогли більш як 220  безробітним знайти роботу

 

Цьогоріч завдяки роботі кар’єрних радників  районної філії  220 безробітних знайшли  місце праці. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 12 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 2 безробітних. Про це повідомив директор Бережанської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Богдан Дубінський.

. Саме кар’єрний радник у службі зайнятості допомагає кожному шукачеві роботи чи безробітному зорієнтуватись на ринку праці та знайти прийнятне місце роботи. Цей фахівець під час індивідуальної бесіди з клієнтом уважно вислухає та врахує побажання людини щодо підходящих вакансій, її професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації, активності та мобільності, обставини, які можуть бути перешкодою при працевлаштуванні.

Кар’єрний радник проконсультує, як уникнути чи усунути перешкоди при пошуку місця праці, домовиться з роботодавцем про зустріч з претендентом на вакансію, буде супроводжувати весь процес працевлаштування, за потреби, порадить та організує зустріч з фахівцями служби зайнятості інших напрямків (наприклад, щодо можливості професійного навчання чи підвищення кваліфікації, відкриття власної справи, участі у тренінгах чи семінарах, підготовки резюме, з питань профорієнтації тощо).

Шукач роботи та кар’єрний радник підписують спільний індивідуальний план надання послуг, а безробітні - індивідуальний план працевлаштування.

 

Директор Бережанської філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості                                                                                                                 Богдан Дубінський.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема