Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Порядок використання коштів для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу


Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019р. № 309 затверджено порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу закладам охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

• паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

• індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

• виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о ).

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка, 13 (кабінет №14).
 

Анонси подій

Актуальна тема