Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

31.05.2019 Виїзні акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації


Виїзні акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто, професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я і, насамкінець, радість та щастя. З цього приводу відомий український педагог К.Д.Ушинський писав: «Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде».

Тому, протягом місяця фахівцем з профорієтації відділу активної підтримки безробітних Бережанської районної філії Надією Заремблюк,  проведено Виїзні акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації (модернізований) для учнівської молоді .

На заходах акцентувалась  увага дітей на інформуванні про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини, про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії. Діти мали змогу ознайомитись із дистанційною веб-базованою платформою для он-лайн профорієнтаційного  консультування «Моя професія: консультаційна мережа», основною метою якої є надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Учні можуть безкоштовно пройти тестування та діагностувати професійні інтереси, психологічні схильності, здібності, що в подальшому допоможе у правильному виборі професії.
 

Анонси подій

Актуальна тема