Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.04.2019 Засідання жіночого клубу «Берегиня» га тему – «Затишок оселі своїми руками».


19 квітня у Бережанській районній філії Тернопільського центру зайнятості відбулося  засідання жіночого клубу «Берегиня». Тематика засідання – «Затишок оселі своїми руками». Засідання клубу відбулось за участю успішного приватного підприємця Анни Гетун, власниці салону – магазину з дизайну та пошиття штор і гардин.

Майстер Анна Гетун розкрила свої секрети та тонкощі пошиття штор і гардин, їхнє декорування, розповіла як поєднати різні стилі дизайну, зробити з простої речі справжню красу. Також Анна провела урок дизайну, де учасники побачили, що хорошу річ можна зробити з нічого, головне трішки пофантазувати і прикласти максимум зусиль.

На питання учасниць семінару:  «В чому ж формула її успіху?» вона відповіла, що займається улюбленою справою, підходить до роботи з великою відповідальністю, любить спілкуватися з людьми, адже робота дизайнера салону – це, насамперед, спілкування. А ще вона дуже рада, що допомагає людям створювати справжню красу і затишок в їх оселях. Скромна кухня квартири або розкішна вітальня будинку, офіс фірми, зал кафе – біля кожного з нас є хоч би одне вікно в зовнішній світ. Від того, як воно оформлене, залежить не лише сприйняття всього інтер’єру, але і наш фоновий настрій. А він, зрештою, багато чого в нашому житті визначає.

На завершення гостя нашої зустрічі запросила всіх учасників завітати у її салон, де вона допоможе втілити їхню мрію в життя.
 

Анонси подій

Актуальна тема