Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

21.03.2019 Перше засідання діалогового майданчика


Перше засідання діалогового майданчика

20 березня у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося перше засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення, у якому взяли участь соціальні партнери служби зайнятості -  представники районної ради, міського та районного відділів освіти, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму та соціального захисту населення Саранчуківської ради ОТГ, Бережанського агротехнічного інституту та коледжу, соціальних служб, Бережанського обєднаного міського військового комісаріату, відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Бережанського відділення АТ КБ «Приватбанк».

Під час засідання діалогового майданчика було розглянуто  актуальні та проблемні питання із стану профорієнтаційної роботи в районі та вироблення  спільних шляхів покращення  та модернізації надання  профорієнтаційних послуг населенню.

 Відкрив засідання директор Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Богдан Дубінський, який привітав учасників діалогового майданчика та побажав плідної cпівпраці. Перше засідання діалогового майданчика відвідала начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Білінська, яка поінформувала присутніх про потребу в започаткуванні  діалогових майданчиків в службі зайнятості та перспективах подальшої співпраці з соціальними партнерами з метою покращення  та удосконалення профорієнтаційної роботи  з населенням. Учасники заходу ознайомились з положенням  діалогового майданчика, шляхом обговорення та внесення коректив і пропозицій відбулося його прийняття. Також  присутні визначили напрямки подальшої співпраці сторін-партнерів.

 Під час підведення підсумків заходу, учасники прийшли до спільного висновку про доцільність проведення діалогових майданчиків, які сприятимуть координації роботи з профорієнтації населення шляхом взаємодії усіх учасників соціального діалогу, удосконалення інформаційного та методичного забезпечення профорієнтаційної роботи.
 

Анонси подій

Актуальна тема