Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

11.03.2019 Професіографічна екскурсія до Бережанського відділу поліції


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДО БЕРЕЖАНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ

 

6 березня фахівці Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів 9-го класу Бережанської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 до Бережанського відділу поліції, де школярі мали можливість ознайомитись із професією поліцейський.

На початку заходу провідний фахівець з профорієнтації сектору активної підтримки безробітних Ірина Васенко поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її потрібність на ринку праці.

Інспектор ювенальної превенції Бережанського відділу ГУ  НП  в Тернопільській області Олександр  Гайдукевич, розпочав спілкування з невеличкої екскурсії. Учні побували у залі засідань відділу поліції, в черговій частині, побачили кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового тримання. Екскурсія  продовжилась демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї. Діти з  цікавістю  роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярам навіть дозволили приміряти бронежилет, каску.

Також дітям показали майданчик, де стоять автомобілі після аварій та розповіли про  негативні наслідки, пов’язані з вживанням алкоголю та порушенням правил дорожнього руху.

Продовжилася розмова в актовій залі, де Олександр Гайдукевич ознайомив школярів з роботою та обов’язками поліцейських, розповів підліткам про професію поліцейського, її переваги, інформував про навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України та умови прийому до лав поліції.

Впродовж заходу діти задавали багато запитань, на які інспектор поліції  змістовно відповідав, роз’яснював та наводив приклади.

Школярам надзвичайно сподобалась екскурсія. Слід зазначити, що  проведення подібних екскурсій - корисна справа, адже такі заходи розвивають у дітей почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри до працівників поліції.

 

 

                                                                                                                                                                                           
 

Анонси подій

Актуальна тема