Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

04.03.2019 Захід для осіб з інвалідністю


Захід для осіб з інвалідністю

01 березня у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційно-консультаційний захід для осіб з інвалідністю. Гостем заходу була начальник відділу з питань обслуговування інвалідів та ветеранів війни, контролю за правильністю призначення перерахунку та виплати пенсій управління соціального захисту населення Бережанського районного управління праці та соціального захисту населення Ірина Гунчак.

Присутні дізналися про послуги служби зайнятості особам з фізичними вадами, можливості навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти ДСЗУ, про правила прийому та направлення інвалідів до реабілітаційних центрів України.

Ірина Гунчак поінформувала осіб з обмеженими фізичними можливостями про нормативно-правову базу щодо працевлаштування інвалідів, про забезпечення технічними засобами реабілітації, санаторно-курортне лікування, можливість забезпечення автомобілем, про одноразову виплату грошової матеріальної допомоги, також ґрунтовно відповіла на питання  слухачів.

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питань професійного самовизначення та становлення осіб згаданої категорії, їх адаптації у соціумі і на ринку праці.

 

 

                                                                                                                                                                                           

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема