Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

01.03.2019 Виїзний профорієнтаційний захід для молоді в Cаранчуківській ЗОШ I-III ступенів


Виїзний профорієнтаційний захід для молоді в 

Cаранчуківській ЗОШ  I-III ступенів

27 лютого 2019 року фахівцем з профорієтації сектору активної підтримки безробітних Бережанської районної філії проведено Виїзний профорієнтаційний захід для молоді в Саранчуківській ЗОШ  I-III ступенів Саранчуківської об’єднаної територіальної громади.

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен.

Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти мали змогу ознайомитись із дистанційною веб-базованою платформою для он-лайн профорієнтаційного  консультування «Моя професія: консультаційна мережа», основною метою якої є надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Учні можуть безкоштовно пройти тестування та діагностувати професійні інтереси, психологічні схильності, здібності, що в подальшому допоможе у правильному виборі професії.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії.         
 

Анонси подій

Актуальна тема