Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.02.2019 Cтажування на робочому місці - запорука працевлаштування


Cтажування на робочому місці - запорука працевлаштування

Однією з перспективних форм підвищення кваліфікації є стажування. Для роботодавців – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими працівниками, а для безробітних – можливість набуття практичних умінь і навичок для виконання професійних обов’язків  на посаді, на яку претендує безробітний у роботодавця. Так, ще минулого року у Бережанську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості звернулася роботодавець Войчишин Катерина з потребою у підборі найманих працівників. 

Войчишин Катерина та очолюваний нею колектив займаються виготовленням  жіночої білизни для сну і відпочинку під власною торговою маркою «Martellе». Свою продукцію вони неодноразово демонстрували на численних виставках, як в Україні так і за кордоном. Тому у роботодавця високі вимоги до працівників. Фахівці філії запропонували їй скористатись послугою з професійного навчання безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. За результатами співпраці були укладені договори на стажування у роботодавця двох швачок та кравця. Майбутні працівниці швидко та успішно опанували  техніку роботи з пошиття виробів та вже в січні цього року були працевлаштовані до даного роботодавця.

Стажування за допомогою служби зайнятості – це реальний шанс для роботодавця отримати робітника, який відповідає його вимогам, а для безробітного – бажану роботу.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема