Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

25.02.2019 Професіографічна екскурсія до АТКБ «Приватбанку».


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДО  АТКБ„ПРИВАТБАНКУ”.

Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства. Такі заходи надають можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитись з різноманітними професіями, оцінити переваги їх отримання, на власні очі побачити реальну сучасну потребу роботодавців у  кадрах

21 лютого для дев’ятикласників Бережанської ЗОШ №2 проведено професіографічну екскурсію до  АТКБ„ПриватБанку”. Під час екскурсії школярі мали змогу ознайомитись з професіями, характерними у банківській справі, - „касир у банку”, „менеджер з фінансових операцій”, „менеджер з кредитування фізичних та юридичних осіб”, „контролер фінансової документації”. Провідний спеціаліст  з обслуговування клієнтів Оксана Шевчук провела для школярів ознайомлюючу екскурсію, розповівши про специфіку роботи кожного відділу установи. Діти довідались про те, які вимоги ставить банківська справа до працівника . Працівник банку повинен у першу чергу бути надзвичайно відповідальним, організованим, послідовним, виваженим, акуратним, комунікабельним, вихованим, тактовним. Ці риси допомагають працівникам при обслуговуванні клієнтів та залученні  нових.

Школярі спостерігали за здійсненням банківських операцій та роботою окремих спеціалістів банку, спілкувалися з працівниками.

Діти були приємно вражені сучасними умовами праці в установі, новітніми найсучаснішими технологіями, доброзичливим ставленням працівників, дружньою атмосферою, яка панує в колективі.

Профорієнтаційний захід був цікавим та корисним, адже розширив рамки уявлень школярів про зміст ознайомлених  професій, сучасні умови праці та перспективу професійного зростання. Учні зробили висновок, що при виборі майбутньої професії потрібно керуватися не тільки власними уподобаннями, але важливо також знати потреби ринку праці. Вибір професії повинен бути свідомим, адже від цього залежить суспільна цінність людини, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я та, врешті, щасливе майбутнє.

 

 

 

                                                                                                                                                                                           
 

Анонси подій

Актуальна тема