Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.02.2019 Інформаційний семінар для осіб старше 50 років


ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ОСІБ СТАРШЕ 50 РОКІВ

20 лютого на базі Бережанської філії Тернопільського обласного центру зайнятості  за участю представників Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України Тернопільської області  проведено інформаційний семінар для осіб старше 50 років.

Розпочав захід директор Бережанської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Богдан Дубінський, який поінформував  присутніх про визначення  пенсійного віку та віку набуття права особи  на пенсію в цілях  застосування законодавства про зайнятість та соціальне  страхування на випадок безробіття.

 Начальник Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області  Марія Наконечна розповіла присутнім про основні положення пенсійного законодавства з урахуванням прийнятих змін, висвітлила проблеми  та принципи пенсійного забезпечення, ознайомила  з роботою веб-порталу пенсійного фонду України. Докладно йшлося  про необхідний страховий стаж роботи для призначення пенсії, про пенсійний вік жінок, пільгові пенсії, наслідки виплати заробітної плати «в конвертах».

Семінар відбувся в формі запитань-відповідей. На кожне запитання учасники відразу отримували відповідь. Крім того, варто зазначити, що такий формат семінару дав можливість глибше вникнути у проблеми конкретних людей, які звертаються до служби зайнятості.
 

Анонси подій

Актуальна тема