Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

14.02.2019 Cемінар для осіб старше 45 років


CЕМІНАР ДЛЯ ОСІБ СТАРШЕ 45 РОКІВ

Вважається, що безробітному  після 45 в Україні знайти роботу складно. Так, часто такі кадри роботодавці брати  не наважуються. Куди веде шлях пошуку роботи людьми зрілого  віку ? Вік має значення? Підвищення пенсійного віку: боротися і шукати чи мовчки опустити руки? Такі питання цікавили учасників семінару, який 13  лютого відбувся на базі Бережанської філії Тернопільського обласного центру зайнятості  за участю представників  Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України Тернопільської області  та представників відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Провідний фахівець з профорієнтації філії Ірина Васенко поінформувала  присутніх про актуальні вакансії і тенденції на регіональному ринку праці,  послуги, які надає служба зайнятості, переваги легального працевлаштування, за якими – гарантований державою соціальний захист.

Заступник начальника  Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області  Любов Семенова розповіла присутнім про основні положення пенсійного законодавства з урахуванням прийнятих змін, висвітлила проблеми  та принципи пенсійного забезпечення, ознайомила  з роботою веб-порталу пенсійного фонду України. Йшлося також і про необхідний страховий стаж роботи для призначення пенсії, про пенсійний вік жінок, пільгові пенсії, наслідки виплати заробітної плати «в конвертах».

Не менш важливу інформацію учасники заходу почерпнули з виступу головного спеціаліста  відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центу безоплатної правової допомоги Марії Кріль яка повідомила присутніх про надання безоплатної правової допомоги населенню що включає в себе: надання правової інформації, надання інформацій і консультацій з правових питань, надання допомоги в складанні заяв, скарг, позовних заяв та інших документів правового характеру, надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру.

Наприкінці заходу  учасники семінару отримали інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центу безоплатної правової допомоги

Семінар відбувся в формі прес-конференції. На кожне запитання учасники відразу отримували відповідь. Крім того, варто зазначити, що такий формат семінару дав можливість глибше вникнути у проблеми конкретних людей, які звертаються до служби зайнятості.

. У семінарі взяли участь 12 осіб , які звернулися до центру зайнятості  у пошуках роботи.
 

Анонси подій

Актуальна тема