Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Як переселенцю проголосувати на виборах Президента?


Як переселенцю проголосувати на виборах Президента?

 

            До 25 березня 2019 року внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть подати заяви про тимчасову зміну місця проживання за спрощеною процедурою. Для цього потрібно:

1.      Знайти відділення ведення Державного реєстру виборців, яке буде найближчим до Вас на день проведення виборів, або за місцем реєстрації як ВПО.

2.      Взяти паспорт громадянина України (обов’язково) і довідку внутрішньо переміщеної особи (бажано) й звернутися до обраного відділення ведення державної реєстрації виборців.

3.      У відділенні написати заяву про зміну місця голосування. Відповідно до Постанови ЦВК від 05.09.2018 № 129, виборці, чия виборча дільниця знаходиться на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

4.      На підставі поданої заяви одразу отримати посвідчення, яке підтверджує тимчасову зміну місця голосування. Посвідчення діятиме у день проведення виборів Президента України саме на тій виборчій дільниці, яку Ви обрали. У разі якщо буде оголошено другий тур виборів, цю процедуру треба буде повторити.

Згідно з нормами постанови ЦВК № 240 від 09.04.2014 року, спрощена процедура розповсюджується і на виборців, чия виборча адреса знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

За правовими консультаціями та юридичною допомогою можна звернутися до Бережанського бюро правової допомоги за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 6.                     Тел.: (03548) 2 39 99.

 

Начальник відділу

Бережанське бюро правової допомоги                                                                     П.Б.Процик                                               
 

Анонси подій

Актуальна тема