Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

27.01.2019 Засідання жіночого клубу «Берегиня»


ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ «БЕРЕГИНЯ»

25 січня у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня». Захід проведено за участю фахівця центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олесі Олексишин.

«Кожній жінці, потрібно стабільне і гідне економічне становище, можливість отримати роботу, реалізувати свій потенціал, однак не менш важливо бути  Берегинею в сім’ї та суспільстві», - розпочала захід фахівець центру зайнятості Ірина Васенко. Далі мова йшла про місце та роль жінки в суспільстві, поєднання жінками суспільних функцій, пов’язаних з їх професійною діяльністю та сімейними обов’язками.

Про послуги, які центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає жінкам, розповіла головний спеціаліст центру Олеся Олексишин. Фахівець соціальної служби торкнулась таких болючих проблем сьогодення, як насильство, наркоманія, алкоголізм, які, на жаль, мають місце у деяких сім’ях. Величезним чинником, який сприяє у прояві цих проблем є матеріальне неблагополуччя та безробіття. Також мова йшла про психологічні аспекти підготовки до подружнього життя та безпосередньо до батьківських обов’язків. Жінки отримали інформацію про психологічні особливості розвитку дітей та чинники, які на нього впливають,особливо емоційні відносини між батьками. Впродовж заходу жінки вели жваве обговорення, задавали питання та консультувалися із фахівцем соціальної служби, яка надала корисні поради жінкам та провела  вправу « Уособлення свого я» - про те, яку роль доводиться виконувати у повсякденному житті, а також вправи по формуванню внутрішньої впевненості та рівноваги. Учасниці клубу активно обмінювались думками щодо того, чи можливо успішно поєднати кар’єру та сім’ю, можливість бути діловою жінкою та хорошою мамою.
 

Анонси подій

Актуальна тема