Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

30.01.2019 Cемінар на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці".


 СЕМІНАР НА ТЕМУ "ЗАПОБІГАННЯ  НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ,

ТОРГІВЛІ  ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ".

29 січня  2019 року у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці". Захід проведено спільно з головним спеціалістом відділу освіти Бережанської РДА Ольгою Паньків, головним спеціалістом з питань опіки та піклування служби у справах дітей Бережанської РДА Іриною Кіналь.

На семінарі були розкриті основні аспекти торгівлі людьми. Розкрито питання соціального захисту, що включає: безкоштовні соціально-педагогічні, соціально-медичні, психологічні, соціально-економічні, інформаційні та юридичні послуги людям, які потерпіли від торгівлі людьми.  А також забезпечення  прав людини, впровадження їх в усі сфери життя нашого суспільства.

Під час заходу присутні переглянули відео-ролик, який дає змогу отримати інформацію про те, що постраждати від торгівлі людьми можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу.

Учасники оцінили необхідність такого семінару та  отримали інформацію куди звертатись, як можна  захиститись, що потрібно зробити, якщо Ви стали жертвою торгівлі людьми.
 

Анонси подій

Актуальна тема