Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

24.01.2019 Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України


СЕМІНАР З ОРІЄНТАЦІЇ НА СЛУЖБУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ 

 

24 січня у Бережанській районній філії Тернопільського обласного  центру зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. За участю  представника 80-ї окремої десантно-штурмової бригади м. Львів Валерія Якобчука та  провідного спеціаліста  відділення комплектування  Бережанського ОМВК Михайла Леськіва

Мета заходу - інформування щодо умов комплектування Збройних Сил  військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

 Відвідувачів заходу, ознайомлено з порядком відбору громадян на військову службу до ЗСУ за контрактом та умовами проходження служби, вимогами до претендентів на військову службу, процедурою відбору громадян, умовами проходження військової служби за контрактом, матеріальним забезпеченням та соціально-правовим забезпеченням військовослужбовців і перспективами кар’єрного  росту.

Учасники заходу цікавились умовами проходження військової служби, соціальними гарантіями учасників АТО та грошовим забезпеченням Дехто з чоловіків замислився над питанням проходження служби в Збройних Силах України.
 

Анонси подій

Актуальна тема