Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

07.12.2018 Cемінар на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"


Cемінар на тему "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці"

У рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства та  Всесвітньої акції «16 днів проти  насильства» 7 грудня  2018 року у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці". Захід проведено спільно з головним спеціалістом відділу освіти Бережанської РДА Ольгою Паньків,  директором  Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Бережанської РДА Тетяною Кукурудзою,  старшим дільничним офіцером поліції Володимиром Кобрином та інспектором ювенальної превенції Бережанського відділу поліції Олександром Гайдукевичем.

Головний спеціаліст відділу освіти Бережанської РДА Ольга Паньків проінформувала присутніх про основні аспекти торгівлі людьми, висвітлила питання соціального захисту, що включає: безкоштовні соціально-педагогічні, соціально-медичні, психологічні, соціально-економічні, інформаційні та юридичні послуги людям, які  надаються потерпілим  від торгівлі людьми.  Про забезпечення  прав людини та  впровадження їх в усі сфери життя нашого суспільства учасникам заходу розповів інспектор  ювенальної превенції Бережанського відділу поліції Олександр Гайдукевич. Про заходи щодо надання  соціально-психологічної підтримки  постраждалим від насильства та торгівлі людьми розповіла  директор  Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бережанської РДА Тетяна Кукурудза. Старший дільничний офіцер поліції Володимир Кобрин поінформував  учасників заходу про те,  куди звертатись і  як можна  захиститись, щоб не стати жертвою торгівлі людьми.

На завершення заходу присутні переглянули відео-ролик на тему: «Торгівля людьми», з якого  отримали інформацію про те, що постраждати від торгівлі людьми можуть жінки, чоловіки, а також діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу.

.
 

Анонси подій

Актуальна тема