Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

07.12.2018 Професіографічна екскурсія


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ 

6 грудня для восьмикласників Бережанської ЗОШ №2 відбулась професіографічна екскурсія до однієї з найкращих перукарень міста - перукарні «Наталі», яку організували фахівці Бережанської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, щоб ознайомити школярів з однією найвідоміших професій сфери обслуговування  - „перукар”. Господиня перукарні, Наталія Баліцька, переможниця численних конкурсів з перукарської майстерності, розповіла учням про особливості та специфіку професії. «Професія перукаря схожа на роботу художника. Завдання перукаря - підкреслити вашу природну красу і зробити вас ще кращими. А ще майстер зачіски виконує роль лікаря, який піклується про стан вашого волосся. Зазвичай професіонал має свій стиль і почерк. Одна з ознак професіоналізму - майстер вправно орудує ножицями і одночасно розповідає, наприклад, про те, як слід доглядати за волоссям, - розповідала перукар Наталія Баліцька Школярі з цікавістю слухали про значні моменти з історії перукарства, професійні вимоги, санітарно-гігієнічні умови праці, навчання та протипоказання до навчання  та виконання професійних обов’язків.

Також учні спілкувались із стилістом, косметологом, манікюрницею. Для школярів було проведено майстер-клас, вони з цікавістю спостерігали, як, згідно сучасних вимог та технологій, спеціалісти роблять стрижку, укладку , манікюр.

Далі працівники перукарні ділились з дітьми секретами професійної майстерності. Відповідали на запитання  та давали поради усім бажаючим особисто.

Наприкінці екскурсії дитячі обличчя світилися захопленням. Головна майстриня перукарні Наталія Баліцька зуміла дітей переконати, що перукарство – це чарівна казка, де все змінюєтьсся на краще, а перукарі – чарівники, що своїми умілими руками її оживляють. Проте школярі зрозуміли, що бути перкукарем доволі складно і відповідально. Тому потрібно дослухатись свого серця та обирати професію зважаючи на свої професійні нахили та природні задатки.

 

                                                                                                                                                                                           
 

Анонси подій

Актуальна тема