Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

30.11.2018 Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України


СЕМІНАР З ОРІЄНТАЦІЇ НА СЛУЖБУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

30 листопада у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю капітана Сергія Берлінського, заступника  командира 5-ї батареї з морально-психологічного забезпечення другого самохідного артилерійського дивізіону 24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила м. Яворів Львівська область.

Мета заходу – проінформувати присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил  військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

Капітан Сергій Берлінський ознайомив присутніх  з порядком відбору громадян на військову службу до ЗСУ за контрактом та умовами її проходження, вимогами до претендентів, процедурою відбору громадян, матеріальним  та соціально-правовим забезпеченням військовослужбовців і перспективами кар’єрного  росту.

Присутні задавали багато питань стосовно мобілізації, соціальних гарантій учасників АТО, грошового забезпечення. Більшість з чоловіків серйозно замислились над питанням служби в Збройних Силах України.

                                                                                                                                                                                           
 

Анонси подій

Актуальна тема