Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.11.2018 Засідання клубу для жінок «Берегиня»


«Кожна професія, якщо підходити до неї з любов’ю і знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості для творчості» Коко Шанель

23 листопада  у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось чергове засідання клубу для жінок «Берегиня». На зустріч до жінок завітала приватний підприємець Катерина Войчишин. Катерина -  кравець за покликанням, до того ж активна ділова жінка. Вона пройшла нелегкий шлях від простої, але надзвичайно талановитої, швачки  до успішного підприємця.  Завдяки власному завзяттю, наполегливості,  майстерності та неабиякій працьовитості  їй вдалося створити сімейний бізнес  та надати робочі місця найманим працівникам. На сьогодні п. Катерина та очолюваний нею колектив займаються виготовленням  жіночої білизни для сну і відпочинку під власною торговою маркою «Martellе». Свою продукцію вони неодноразово демонстрували на численних виставках, як в Україні так і за кордоном. Саме зараз вони працюють над дизайном нової колекції, яку планують везти до Праги на Міжнародний фестиваль мод у січні наступного року.

Під час заходу Катерина Войчишин  з натхненням ділилась секретами кравецької справи та розповідала про організацію та ведення власного бізнесу. Та так, натхненно й переконливо, що у слухачок не виникало сумніву,  що перед ними  людина закохана в свою професію. «Щоб досягти успіху потрібно  надзвичайно багато працювати  і крок за кроком йти до своєї мети не зважаючи на труднощі. А ще  обов’язково  вірити у себе. Потрібно, щоб у тебе вірили. Усім, чого  я досягла, я завдячую своїй родині  - чоловікові, синам, котрі завжди були і залишаються моєю підтримкою»-  поділилась Катерина.

Захід, у якому взяли участь 11 безробітних жінок, пройшов у теплій, невимушеній атмосфері.
 

Анонси подій

Актуальна тема