Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

15.11.2018 Семінар для військовослужбовців та учасників АТО


СЕМІНАР ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО

Бережанською районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО  за участю соціальних партнерів – представників Управління соціального захисту населення та відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центу безоплатної правової допомоги.

Фахівці служби зайнятості поінформували учасників заходу про умови перебування на обліку, порядок отримання допомоги по безробіттю, в тому числі одноразово для організації підприємницької діяльності, перелік послуг, які надаються службою зайнятості та можливості здобуття нової професії чи підвищення кваліфікації за наявною спеціальністю через центри професійно-технічної освіти. Також учасників заходу повідомлено про проведення семінарів та тренінгів у м. Львові(27-29 листопада) та м. Хмельницьку (19-21 листопада), які організовує Всеукраїнська громадська організація дружин і матерів бійців учасників АТО в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», який має на меті вирішення однієї з головних проблем, що виникають у бійців  при поверненні до мирного життя – проблеми працевлаштування.

Начальник відділу з питань обслуговування інвалідів та ветеранів війни, контролю за правильністю призначення перерахунку та виплати пенсій управління соціального захисту населення Бережанського районного управління праці та соціального захисту населення Ірина Гунчак консультувала присутніх з питань забезпечення учасників АТО санітарно-курортним лікуванням та проходженням психологічної реабілітації, акцентувала увагу на питаннях, що стосуються оформлення необхідних документів та порядку надання пільг демобілізованим учасникам АТО на оплату житлово-комунальних послуг, безкоштовний проїзд у транспорті та ін.

Не менш важливу інформацію учасники заходу почерпнули з виступу начальника відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центу безоплатної правової допомоги Петра Процика, який повідомив присутніх про надання безоплатної правової допомоги населенню що включає в себе надання таких правових послуг, як надання правової інформації, надання інформацій і консультацій з правових питань, надання допомоги в складі заяв, скарг, позовних заяв та інших документів правового характеру, надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру.

Наприкінці заходу  учасники семінару отримали інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центу безоплатної правової допомоги.
 

Анонси подій

Актуальна тема