Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

30.10.2018 Краще один раз побачити, ніж сто разів почути


Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

23 жовтня Бережанською районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості проведено День відкритих дверей для студентів Бережанського агротехнічного коледжу спеціальності «Автомобільний транспорт» з метою розширення знань студентів про професійний світ та основні правила вибору, спеціальності.

Провідний фахівець центру зайнятості Надія Заремблюк провела професіографічну екскурсію. Під час екскурсії молодь ознайомили з «формулою вибору професії», використавши «мандрівку» просторими секторами центру зайнятості та бесіди з фахівцями, що надають послуги населенню.

У ході зустрічі студенти групи А-41М мали можливість ознайомитися з «барометром» професій, каталогами успішних підприємців, описом професій. Студенти були активними, зокрема ставили ряд цікавих та актуальних питань до працівників центру зайнятості: про можливість проходження практики; про професії, що сьогодні є  затребуваними на ринку праці; про можливість поєднання навчання та підробітку; про шанси працевлаштування на літній період тощо.

Студенти дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: скайп-співбесіду з роботодавцем, електонний запис на прийом, зйомку відеорезюме безробітних, електронний кабінет безробітного,  а також із обладнанням та умовами праці фахівців.

Слід зазначити, що під час екскурсії для студентів створили умови, за яких вони спостерігали за практичною роботою працівників на їхніх робочих місцях.

На завершення зустрічі студенти пройшли профдіагностичне тестування для визначення здібностей, схильностей до певного виду професійної діяльності за методикою Д.Голланда та пройшли психогеометричний тест.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема