Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

15.10.2018 Персональний електронний кабінет


Персональний електронний кабінет

На офіційному сайті цієї державної служби зайнятості функціонує новий сервіс – електронний кабінет шукача роботи.

Переваги його незаперечні. Наприклад, ви загубили талончик на відвідування центру зайнятості, виданий вам особистим консультантом. Зайшовши у свій електронний кабінет, можна дізнатися дату і час наступного візиту.

У електронному кабінеті будь-хто може ознайомитися з датами і темами запланованих ЦЗ заходів: семінарів, ярмарків вакансій, презентацій працедавців, днів відкритих дверей, о отже – записатися на ті з них, що викликали найбільшу цікавість. Безробітні мають шанс довідатися про розмір нарахованої їм допомоги з безробіття та терміни перерахування коштів до банківських установ. А найголовніше – новий сервіс дозволяє здійснити підбір роботи, створити власне резюме, отримати інформацію про професійне навчання та участь у тимчасових роботах, ознайомитися з чинним законодавством про зайнятість тощо.

І все це – не виходячи із дому.

Зареєструвати свій електронний кабінет дуже просто. Переходьте за посиланням https://www.dcz.gov.ua/cabinet реєструйтеся, а далі у центрі зайнятості треба повідомити особистому консультанту адресу електронної скриньки, а також логін і пароль для входу в електронний кабінет. Ось і все. Тепер будь-якої миті ви зможете отримувати потрібну інформацію, не витрачаючи зайвого часу. А це – значна допомога для пришвидшення процесу працевлаштування.
 

Анонси подій

Актуальна тема