Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Жінка - у поліції».


 ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ «БЕРЕГИНЯ» НА ТЕМУ «ЖІНКА - У ПОЛІЦІЇ».

29 серпня 2018 року у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Жінка- у поліції ». У семінарі   взяла участь інспектор із зв’язків з громадськістю УПП в Тернопільській області ДПП лейтенант поліції Олеся М’ялковська.

«Жінки почали працювати в поліції трохи більше ніж сто років тому. За цей час вони проявили себе, як кваліфіковані співробітники, які не гірше за чоловіків захищають правопорядок. Жінка в поліції це - високваліфікований співробітник, який вміло веде діловодство, тримає порядок на робочому місці, знайде підхід до громадян, які порушують закон, а також порадить і зрозуміє колегу» - наголосила Олеся М’ялковська. Вона  розповіла про вакансії в Патрульній  поліції,  основні умови вступу, заробітну плату, графік роботи, перспективи кар’єрного росту тощо.

Учасниці семінару залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки зрозуміли що жінка в поліції, це не тільки окраса особового складу, а й праця на рівні із чоловіками.
 

Анонси подій

Актуальна тема