Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

13.08.2018 Виїзні заходи в селі Саранчуки та Куряни


ВИЇЗНІ ЗАХОДИ В САРАНЧУКАХ ТА КУРЯНАХ

 

12 серпня працівники Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з громадським тренером особистісного та мотиваційного розвитку Оксаною Шлюсар долучились до заходів «Село на мільйон» у  Саранчуківській територіальній об’єднананій громаді, а також до «Дня села» у с. Куряни.

Учасники заходів мали змогу ознайомитись з  послугами служби зайнятості: щодо реєстрації та перереєстрації, зокрема за допомогою електронного кабінету безробітного «Електронна черга», щодо залучення до тимчасової зайнятості, щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації мешканців громади та інших сіл у ЦПТО, у тому числі проходження онлайн-курсів «Prometheus».

Також в рамках заходів для дітей шкільного віку проведено тренінги «Моя майбутня професія», в ході яких школярі в цікавій та розважальній формі виконували інформаційні та творчі завдання, дидактичні ігри. Вони побували в ролях представників різних професій, із задоволенням вирішували проблемні професійні ситуації, змогли означити свої професійні мрії, встановити зв'язок між професійними бажаннями та реальними перспективами працевлаштування. По завершенні  тренер Оксана Шлюсар  вручила учасникам заходів призи.

Можна впевнено стверджувати, що проведені заходи стануть в нагоді як дорослим так і дітям при виборі майбутньої професії. Фахівці служби зайнятості відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.
 

Анонси подій

Актуальна тема