Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

02.08.2018 Семінар на тему «Торгівля людьми-міф чи реальність?»


Семінар на тему «Торгівля людьми-міф чи реальність?»

2 серпня  2018 року у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Торгівля людьми-міф чи реальність?». Захід проведено спільно з головним спеціалістом відділу освіти Бережанської РДА Ольгою Паньків, головним спеціалістом з питань опіки та піклування служби у справах дітей Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бережанської РДА Іриною Кіналь та оперуповноваженим сектору кримінальної поліції Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області Романом  Біликом.

Фахівці розкрили основні аспекти торгівлі людьми. Проінформували, що питання соціального захисту включає: безкоштовні соціально-педагогічні, соціально-медичні, психологічні, соціально-економічні, інформаційні та юридичні послуги людям, які потерпіли від торгівлі людьми.  .

Під час заходу транслювали відео-ролик на тему: «Торгівля людьми». Безробітні   зрозуміли, що постраждати від торгівлі людьми можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу.

Учасники семінару отримали інформацію куди звертатись, як можна  захиститись, що потрібно зробити,  якщо вони стали жертвами торгівлі людьми.
 

Анонси подій

Актуальна тема