Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

27.07.2018 Засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Торгівля людьми-міф чи реальність?»


27 липня 2018 року у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Торгівля людьми-міф чи реальність?». Захід проведено спільно з начальником відділу соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олесею Олексишин-Шкільна.

Фахівець центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розкрила основні аспекти торгівлі людьми , а також соціальний захист, що включає: безкоштовні соціально-педагогічні, соціально-медичні, психологічні, соціально-економічні, інформаційні та юридичні послуги людям, які потерпіли від торгівлі людьми.  Забезпечення  прав людини, впровадження їх в усі сфери життя нашого суспільства.

Переглянувши відео Джамали «Торгівля людьми» відбулася невеличка дискусія, на якій ми мали змогу поділитись досвідом у нашому районі.  Часто  ми неусвідомлюючи, можемо стати  жертвами  торгівлі  людьми і вважаємо що нас це не стосується, але кожен із нас є частинкою чогось більшого, чим ми можемо собі уявити , тому від нас залежить життя нашого суспільства та нас самих. Якщо ми не навчимось ділитись тими проблемами, з якими ми можемо стикнутись у нашому житті, то наші проблеми та психологічне здоров’я  нікуди не дінеться , а тільки буде поглинати нас. Хоча можливо «банально»  для деяких людей звучить «психологічна допомога», але все таки потрібно звертатись до компетентних фахівців, які допоможуть разом це пережити. 

Учасниці семінару отримали інформацію куди звертатись у разі виникнення такої ситуації.
 

Анонси подій

Актуальна тема